PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 27. februāris

Andra, Līva, Līvija

Iedvesma: Vītolu fonda izskoloto stipendiātu stāstu sērija – ogrēnietis Edgars Kļaviņš
Iedvesma: Vītolu fonda izskoloto stipendiātu stāstu sērija – ogrēnietis Edgars Kļaviņš
Foto: Vītolu fonds
Kopš Vītolu fonda pirmsākumiem augstāko izglītību ieguvuši jau vairāk nekā 4600 jauniešu. Starp tiem arī prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas stipendijas saņēmējs, ogrēnietis Edgars Kļaviņš.

Viņš ne tikai komentējis ziemas paralimpisko spēļu atklāšanu, bet arī pats startējis Londonas paralimpiskajās spēlēs un ieņēmis Latvijas Neredzīgo sporta savienības prezidenta amatu. Tagad Ogres novadā viņam ir sava sporta skola "Noķer mani", kurā viņš darbojas ar bērniem gan kā treneris, gan skolotājs. Edgara mērķis ir izdarīt visu, lai kāds no šiem jauniešiem reiz tiktu līdz lielajai sporta skatuvei - olimpiskajām spēlēm. 

Ja zini, ka Tev ir nepieciešams atbalsts uzsākot studijas, tad piesakies uz Vītolu fonda izsludināto stipendiju konkursu līdz 1. martam.

Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles un augstākai, kā arī jāatbilst vismaz vienam no kritērijiem: bārenis, audzina viens no vecākiem, apgrūtināti materiālie un sociālie apstākļi, sasniegumi mācību olimpiādēs, ir no daudzbērnu ģimenes. Lai pieteiktos stipendijai, kandidātam jāsagatavo nepieciešami dokumenti un motivācijas vēstule, kas jāpievieno, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu Vītolu fonda mājaslapā.

Elektroniskās anketas aizpildīšanas termiņš no 01.02.2022. līdz 01.03.2022. Ja ir radušies papildus jautājumi, kandidāti aicināti sazināties ar Vītolu fondu, rakstot uz e-pastu [email protected].

Plašāka informācija par stipendiju konkursu šeit.