Atvērto durvju dienas laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties gan ar ministrijas darbu, gan arī uzzināt interesantus faktus par ministrijas vēsturi, dodoties nelielā ekskursijā pa ministrijas telpām. Šajā dienā būs iespēja paviesoties Izglītības un zinātnes ministrijas Informācijas centrā, satikt ministrijas darbiniekus, kā arī izglītības un zinātnes ministri Inu Druvieti un valsts sekretāri Sandu Liepiņu, lai klātienē uzdotu sev interesējošos jautājumus, informē Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāve Laura Zaharova.

Izglītības un zinātnes ministrija pārrauga izglītības, zinātnes un sporta nozari, kā arī jaunatnes un valsts valodas politikas jomas. Interesenti varēs uzzināt ne tikai par Jaunatnes politikas pamatnostādņu 2015.-2020.gadam izstrādi un iespējām pašiem iesaistīties jaunatnes politikas veidošanā, bet arī par aktualitātēm vispārējā un profesionālajā izglītībā, ka arī augstākajā izglītībā, piemēram, par mobilitātes programmām un darba vidē balstītām mācībām.

Atvērto durvju dienā, kas notiks 10. oktobrī, apmeklētāji tiks uzņemti divās grupās plkst.10.00 un plkst.12.00. Gan grupas, gan individuālie apmeklētāji aicināti pieteikties līdz šā gada 5.oktobrim, sūtot pieteikumus uz e pastu: [email protected] Piesakoties jānorāda visu apmeklētāju vārdi un uzvārdi, kā arī laiks, kurā vēlas apmeklēt ministriju. Apmeklējot Izglītības un zinātnes ministriju, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

Plašāka informācija par Atvērto durvju dienu valsts pārvaldes iestādēs pieejama mājaslapā