Sacensības 10. aprīlī norisināsies Mežaparkā un sāksies ar kvalifikāciju, kurā startēs visi pieteiktie dalībnieki. Pēc tam labākie katrā vecuma grupā startēs pusfinālā un pēc tam finālā.

Lai sacensībās piedalītos, jābūt skolas komandai, kuras sastāvā startē vismaz trīs dalībnieki, tostarp viena meitene, taču dalībnieku skaits no skolas nav ierobežots. Skolēni sacentīsies piecās dažādās vecuma grupās, kā arī skolu kopvērtējumā, kur vērtē katras skolas trīs labāko skolēnu kvalifikācijas skrējienu punktu summas.

Skolu kopvērtējumā 1. – 3. vietas ieguvēji saņem kausus. Labākajai skolai galvenā balva no SPORTident (elektroniskās atzīmēšanās skolu komplekts 1900EUR vērtībā) un sponsoru balvas. Otrās un trešās vietas ieguvēji skolu ieskaitē saņems orientēšanās sporta inventāru no „SUUNTO” un sponsoru balvas. Katras vecuma grupas 1. – 3. vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar medaļām un sponsoru balvām.

Pagājušajā gadā sacensības pulcēja 800 skolēnus no 90 Latvijas skolām. 2016. gadā uzvaru skolu kopvērtējumā izcīnīja Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, bet 2017. un 2018. gadā labākās skolas tituls Siguldas Valsts ģimnāzijai.

Dalība sacensībās ir bez maksas. Komandu piesaka skola (novadu un pilsētu vispārizglītojošās skolas, kā arī profesionālās vidusskolas), reģistrējoties līdz 5. aprīļa plkst. 23:59 tiešsaistē.

Plašāka informācija un sacensību nolikums pieejams mājaslapā.

 

Reklāmraksts