PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 04. marts

Alise, Auce, Enija

VIAA_skills_s-46.jpg
Foto: Valsts izglītības attīstības aģentūra
Šodien, 2018.gada 25.septembrī, Budapeštā notiek jauno profesionāļu meistarības konkursa "EuroSkills" atklāšana.

Visas nedēļas garumā līdz pat 28. septembrim 12 Latvijas komandas dalībnieki - 5 meitenes un 7 puiši no 9 profesionālās izglītības iestādēm – cīnīsies par medaļām un labākā jaunā profesionāļa titulu. Konkursanti  savu meistarību pierādīs 10 prasmju konkursos: modes tehnoloģijas, skatlogu noformēšana, grafikas dizains, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, web lapu izstrāde, flīzēšana, elektriskās instalācijas, smago spēkratu apkope, ēdienu gatavošana un restorāna pakalpojumi.  Informācija par SkillsLatvia komandu atrodama šeit.

EuroSkills ir starptautisks profesionālās meistarības konkurss jauniešiem, kas notiek katru otro gadu kādā no Eiropas valstīm un kurā pārstāvji demonstrē un salīdzina savas profesionālās prasmes un konkurētspēju ar citu valstu jauniešiem. Šogad konkursā piedalīsies ap 600 jauno profesionāļu no 28 valstīm. Pirmais EuroSkills konkurss notika 1998. gadā.

Vairāk par iepriekšējo gadu Latvijas komandas sasniegumiem starptautiskos jauno profesionāļu konkursos var atrast VIAA mājaslapas sadaļā SkillsLatvia.