Mūzikas, mākslas un dizaina izglītību ir iespējams apgūt gan pēc 9.klases, gan pēc 12.klases absolvēšanas. Savukārt audzēkņiem pēc 4.klases pamatizglītībā ir iespēja iestāties LMMDV bērnu mākslas skolā, uzņemšana notiks 5. jūnijā. LMMDV bērnu mūzikas skolā uzņemšana notiks 28.maijā. Aicinām apgūt mūzikas izglītības programmas no 7 gadu vecuma (mācību ilgums – 8 gadi), savukārt uzņemšana izglītības programmās bērniem no 9 gadu vecuma (mācību ilgums – 6 gadi) notiks 29.maijā.

“Vispārizglītojošo priekšmetu eksāmenu rezultāti ir ļoti augsti, ja tos salīdzina ar analogām skolām Latvijā. Esam vieni no vislabākajiem. Tas apliecina, ka skolai piešķirtais Profesionālās izglītības kompetences centra statuss ir nopelnīts godam, un skola strādā atbilstoši prasībām. Arī kvalifikācijas eksāmenu rezultāti ik gadu ir izcili, to apliecina gan eksāmena vērtējumi, gan saņemtie komplimenti no eksāmenu komisijas. Skolēni, Jums ir dota iespēja iegūt izcilu izglītību pie izciliem pasniedzējiem,” uzsver LMMDV direktore Inga Auziņa.

Skola lepojas, ka meistarklases audzēkņiem pasniedz tādas izcilas personības kā Andrejs Osokins, Ēriks Kiršfelds, Andris Buiķis, Toms Rudzinskis, Dzintars Beitāns, Ritvars Garoza, Egils Upatnieks, Inguna Elere, Arvīds Endziņš, Barbara Ābele, Aldis Circenis, Elīna Dobele, Elīna Titāne, Kristians Brekte, Pēteris Treicis un citi.

Ja vēlies iegūt konkurētspējīgu izglītību pie izciliem pasniedzējiem, pievienojies un kļūsti par vienu no mums. Tiekamies Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā!

Plašāka informācija par iestājeksāmeniem pieejama šeit.

Ieskats LMMDV izglītības programmās:

 

Foto galerija:

Reklāmraksts