PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 02. marts

Laila, Lavīze, Luīze

Mācību platformas SOMA atbalsts attālinātu mācību laikā
Mācību platformas SOMA atbalsts attālinātu mācību laikā
Foto: Lielvārds
Izglītības uzņēmuma “Lielvārds” izstrādātajā digitālā mācību satura platformā SOMA ir pieejams plašs mācību resursu klāsts, lai atbalstītu skolotājus mācīt un skolēnus mācīties attālināti — jebkurā vietā un laikā. Nepieciešama tikai ierīce (viedtālrunis, dators, planšetdators vai TV) un interneta pieslēgums.

Platformā skolēniem ir pieejamas Viedgrāmatas ar uzdevumiem, kas dod iespēju skolēniem patstāvīgi iepazīties ar satura izklāstu un, veicot uzdevumus, sekot līdzi savam progresam. Tāpat pieejamas tradicionālās e-grāmatas, mācību video dabaszinībās un matemātikā, kā arī drukājamas darba lapas.

Skolotājiem papildus šiem materiāliem ir pieejami metodiskie līdzekļi un ActivInspire interaktīvās darba lapas, kas izmantojamas uz Promethean interaktīvajām ekrāniem, un, kopīgojot ekrānu ar skolēniem, darba lapas var izmantot, lai vadītu interaktīvu mācību stundu.

Ja izglītības iestāde ir iegādājusies kolektīvo abonementu, kas nodrošina pieeju visiem skolotājiem, skolēniem un to vecākiem, tad, izmantojot funkcionalitāti SOMA Klasei, skolotājiem ir iespēja sekot līdzi skolēnu darbam un progresam:

•             Viedgrāmatas tēmas pārvērst Viedstundās, kas ļauj tiešsaistē sekot līdzi rezultātiem gan klātienē, gan attālināti

•             Uzdot digitāli veikt jebkuru drukājamo darba lapu un sekot līdzi skolēnu darbam

•             Nosūtīt uz E-Klase dienasgrāmatu jebkuru SOMA materiālu vai tematu

ŠEIT esam apkopojuši jaunumus platformā 2020./2021. mācību gadā.

Atbalsts ar pamācībām attēlu vai īsu video formātā pieejamas ŠEIT, kā arī atbalsta čatā mūsu platformā. Ja neizdodas atrast nepieciešamo informāciju, aicinām sūtīt ziņu atbalsta čatā!

Esam izveidojuši un nepārtraukti papildinām arī savu Youtube kontu Izglītības uzņēmums Lielvārds ar garākām video pamācībām, kurās apkopotas plašākas jautājumu kopas. Vairāk skatieties ŠEIT.

Ja izglītības iestāde vēlas pieteikties attālinātai ievadapmācībai, lūgums rakstīt [email protected].

Reklāmraksts