PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 04. marts

Alise, Auce, Enija

mozabook.jpg
Foto: Certes
Skolotājs kopā ar bērniem var doties neaizmirstamos piedzīvojumos - mākslā, vēsturē, ģeogrāfijā, anatomijā u.c., izmantojot jaunu programmu mozaBook. Tā sniedz iespēju ielūkoties dažādās tēmās un procesos interaktīvā veidā - 3D formātā uz lielā ekrāna, ar skaņas efektiem.

Gatavoties stundām ar mozaBook piedāvātajiem instrumentiem ir vienkārši un interesanti - tie ir daudzveidīgi un tos var integrēt visdažādākajās nozarēs un tēmās. MozaBook krātuvē ir vairāk kā 1000 izzinoši mācību materiāli 3D formātā, video faili, milzīga datubāze ar informāciju, kā arī iespēja veikt dažādus virtuālus eksperimentus (fizika, ķīmija, mehānika utt). Pieejami dažādas formas un sarežģītības paraugi, lai sagatavotu interaktīvos testus un uzdevumus, kā arī programma pati uzģenerē neierobežotu daudzumu virtuālu pārbaudījumu pie izvēlētās tēmas.

MozaBook instrumenti ir izstrādāti, lai bērni varētu apgūt mācības, izmantojot gan vizualizācijas, gan audio risinājumus, kā arī attīstīt radošo, loģisko, analītisko un telpisko domāšanu. Bērni vieglā un aizraujošā veidā var apgūt arī sarežģītu un nopietnu mācību vielu.

Vairākas Latvijas skolas ir iegādājušās mozaBook, lai saviem skolēniem nodrošinātu interesantas un kvalitatīvas mācību stundas. Viss, kas ir nepieciešams pilnvērīgai programmatūras darbībai, ir dators vai interaktīvais ekrāns, interneta savienojums un mozaBook licence.

Ikvienam interesentam ir iespēja izmēģināt mozaBook vienu mēnesi bez maksas, sazinoties ar SIA Certes.lv pārstāvjiem, kuri piedāvā arī mozaBook prezentāciju un apmācības.

Par SIA Certes.lv

"Certes.lv" ir audiovizuālo risinājumu izstrādes, nodrošināšanas un uzturēšanas uzņēmums, kas seko tehnoloģiju attīstībai un inovācijām un iedzīvina tās konkrētos projektos, lai klientiem spētu nodrošināt labākās skaņas, gaismas, video un interaktīvās tehnoloģijas.

Noskaties video par mozaBook!

Reklāmraksts