Konkursā var piedalīties 9.-12. klašu skolēni un skolotāji. Jaunieši tiks izaicināti jaunrades procesam, bet skolotāji - iesaistīti radošajās lekcijās.

Projekta “Ideju pavasaris” mērķis ir aicināt jauniešus radīt idejas, kas modina radošumu caur darbu un paradoksiem, apvienojot šķietami nesavienojamo, savukārt skolotājus piedalīties kādā no radošajām lekcijām Liepājā, Daugavpilī vai Jelgavas novadā .

Konkursa uzdevums jauniešiem:

Radīt idejas “skeletu” ar nosaukumu “Ideju pavasaris”. Tas var būt notikums/ akcija/ pasākums/ eksperiments/ pulciņš/ nometne/ recepte/ dziesma /izgudrojums u.c.

Jauniešiem konkursa darbi jāiesniedz līdz šā gada 24. janvārim, konkursa apraksts un pieteikšanās atrodama interneta vietnē.

Konkursa uzdevums skolotājiem:

Iniciatīva pieteikties, jo vietu skaits lekcijās ir ierobežots. Izvēloties vienu no radošajām rezidencēm, skolotājiem ir iespēja braukt līdz saviem skolēniem un piedalieties vienā no radošajām lekcijām (lekciju tēmas - jaunrade un sevis izziņa) Liepājā, Daugavpilī vai Jelgavas novadā.

Skolotāju pieteikšanās atrodama interneta vietnē.

Projektu veido Imanta Ziedoņa muzejs sadarbībā ar Jelgavas, Liepājas un Daugavpils pilsētām.

Tā ietvaros plānotas trīs radošās rezidences ziemā (viena rezidence katrā pilsētā, katram dalībniekam ir iespēja nokļūt uz vienu no rezidencēm), kurās būs iespēja smelties dažāda veida pieredzes stāstus, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās, lai pilnveidotu savas idejas “skeletu”. Tie jaunieši, kuri savu ideju realizēs, nokļūs vasaras radošajā rezidencē Imanta Ziedoņa vasarnīcā “Dzirnakmeņi” Murjāņos.

Vairāk par projektu mājaslapā.

Konkursa video aicinājums

Komunikācijas jautājumos sazināties ar: [email protected], tel.: +37127794058.

Vairāk info par projektu: [email protected]; tel.: +37126199366.