Konferencē spriedīs par pedagogu darba algas samaksas modeļiem, tostarp profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu treneriem, un par 2015.gada budžeta finanšu pieprasījumu.

Sadarbībā ar Valsts sporta medicīnas centru un Veselības ministriju tiks diskutēts par nepieciešamajiem grozījumiem Ministru kabineta noteikumos par sportistu un bērnu ar paaugstinātu fizisko slodzi veselības aprūpes un medicīniskās uzraudzības kārtību.

Kopā ar politisko partiju pārstāvjiem tiks apspriests Latvijas sporta organizāciju memorands politiskajām partijām pirms 12.Saeimas vēlēšanām, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Konferences atklāšanā piedalīsies izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete. Konferencē tiks sveikti LSIIDP Jaunatnes sporta fonda finansējuma saņēmēji - sporta skolu, sporta klubu sportisti un viņu treneri.

LSIIDP ir organizācija, kura valstī apvieno un pārstāv profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāžuintereses. Profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas valstī apgūst 72 profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādēs, kurās trenējas vairāk nekā 29 000 bērnu un jauniešu 40 sporta veidos un kurās strādā gandrīz 1200 treneri.