Sērijā līdz šim ir notikuši 2 vebināri:

•             Mācību darba organizēšana attālinātās mācīšanās laikā. Šajā vebinārā piedalījās Skola2030 vecākais eksperts Mihails Basmanovs, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktors Oskars Kaulēns un Cēsu 2. pamatskolas direktore Ija Brammane. Vebinārā dalībnieki stāstīja par skolas mācību darba organizēšanas galvenajiem aspektiem, plānošanu attālinātas mācīšanās laikā, kā arī par to, kā gūt atgriezenisko saiti par procesu norisi šajā laikā - gan starp skolotājiem un skolēniem, gan arī starp skolotājiem un skolas vadību.

 

•             Vērtēšana attālinātas mācīšanās laikā. Šajā vebinārā piedalījās Skola2030 vecākie eksperti - Mihails Basmanovs un Pāvels Pestovs, kā arī Ventspils 4. vidusskolas skolotāja Vineta Īvāne un Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotājas Evija Slokenberga un Liene Sabule. Vebinārā tika sniegtas vadīnijas vērtēšanai attālinātu mācību laikā, doti ieteikumi, kā sniegt un izmantot atgriezenisko saiti mācību procesā. kā arī tika atspoguļoti praktiski ieteikumi, kā to realizēt skolas ikdienā.

 

Skola 2030 aicina skatīties nākamos vebinārus:

•             16.decembrī plkst. 16.00: Efektīva mācību plānošana attālinātas vai kombinētas mācīšanās apstākļos (reģistrējies šeit). Kā attālinātas mācīšanās apstākļos skolēnus efektīvi “uzāķēt” un motivēt jaunā satura apguvei? Kā virzīt un atbalstīt ceļā uz dziļu izpratni? Kā sekmēt satura pārnesi? Vebinārā piedalīsies Ogres 1. vidusskolas skolotāja un Skola2030 vecākā eksperte Ilze Mazpane, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas un Raunas vidusskolas vēstures skolotāja Evija Pumpuriņa, Ogres 1. vidusskolas skolotāja Agnese Slišāne, Rīgas Juglas vidusskolas skolotāja Līga Sudare, kā arī Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolotājs Rūdolfs Roķis.

•             21.decembrī plkst. 15.00: Mācību satura apjoma izvērtēšana attālinātas mācīšanās laikā  (reģistrējies šeit).  Šajā vebinārā stāstīsim par principiem, kā katrā no mācību jomām izvērtēt apgūstamo mācību apjomu attālinātas mācīšanās laikā. Vebināru vadīs Skola2030 mācību jomu vadītāji.

Vebinārus var skatīties gan Zoom platformā (iepriekš nepieciešams reģistrēties), gan tiešsaistē Skola2030 Facebook kanālā.

Zoom platformā reģistrētie dalībnieki e-pastā saņems saiti ar piekļuvi pasākumam Zoom platformā dienā, kad notiks vebinārs, līdz plkst. 12.00. Jautājumus aicinām sūtīt uz e-pastu: [email protected]!

Vebināru ieraksti pieejami arī Skola2030 Youtube kanālā.


Informāciju sagatavoja Skola 2030 pārstāve Katrīna Duka-Gulbe