PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 14. aprīlis

Gudrīte, Strauja

8082.jpeg
Foto: Publicitātes foto.
Vakar, 24. martā, spraigā cīņā par Superpuika 2015 titulu uzvaru guva Eduards Rāzna no Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas.

Otro vietu izcīnīja Daniels Siļčonoks no Daugavpils 16. vidusskolas, bet trešo vietu – Kristaps Glazeikins no Tukuma 2. pamatskolas.

Konkursa finālā piedalījās 10 pusaudži no visiem Latvijas reģioniem. Lai kļūtu par Superpuiku, konkursa dalībniekiem bija jāpierāda veiklība un izturība fizisko pārbaužu trasē, jāuzmeistaro putnu būrītis, radošajā uzdevumā ne tikai jāsagatavo fotogramma, bet arī jāspēj novērtēt citu puišu radošo veikumu, jāprot iekurināt ugunskurs, lai pārdedzinātu slapju auklu un jāiziet labirints.

Konkursa uzvarētājs Eduards Rāzna aizraujas ar burāšanu, kā arī futbolu, nereti spēlē arī basketbolu, tāpēc likumsakarīgi, ka viens no mīļākajiem mācību priekšmetiem ir sports, kā arī mājturība. Eduards uzskata, ka svarīgi ir dzīvot šajā brīdī, tāpēc vēl nezina, par ko vēlas kļūt nākotnē, kā arī atzīst, ka ļoti svarīga dzīvē ir ģimene.

Konkursa fināls būs skatāms raidījumā Re:TV kanālā 2015. gada 4. aprīlī plkst. 19:30 – 20:30.

Nākamgad konkurss Superpuika svinēs 25. gadu jubileju. Jau šobrīd tiek acināti pieteikties 2003. un 2004. gadā dzimušie zēni, lai rudenī uzsāktu cīņu par 2016. gada Superpuikas titulu. Pieteikšanās Superpuika mājaslapā.