Līdzās ārzemju populārās mūzikas hītiem, lietotnē var mācīties arī latviešu tautasdziesmas etnogrupu Auļi, Tautumeitas un Raxtu Raxti mūsdienīgajās apdarēs.

Šobrīd Solfeg.io izmanto vairāk nekā 200 skolās Latvijā. Lietotnes veidotāja Lauma Kazaka norāda, ka galvenā Solfeg.io misija ir palīdzēt sasaistīt mūzikas teorētisko un praktisko pusi, kopā dziedot un spēlējot skolēniem labi pazīstamas dziesmas. Viss, kas pilnvērtīgai lietotnes izmantošanai nepieciešams, ir dators, interneta pieslēgums, projektors, skaļruņi un mūzikas instrumenti.

Katra dziesma ir aranžēta tā, lai to spētu apgūt ikviens, neatkarīgi no priekšzināšanām mūzikā. Skaidrs nošu pieraksts, vienkārši uztverami dziesmu vārdi, daudzveidīgi ritma celiņi, akordu vizualizācijas, kā arī brīvi variējams temps skolēniem ļauj apgūt dziesmas viņiem atbilstošā veidā.

Tikai septembrī skolotājiem ir iespējams veselu mēnesi izmēģināt Solfeg.io bez maksas, reģistrējoties šeit. Lai bezmaksas pieeju piešķirtu skolēniem, skolotājs nosūta klases kolektīvam saiti ar uzaicinājumu. Pēc veiksmīgas reģistrēšanās, gan skolotājiem, gan skolēniem, ir pieeja visām dziesmām, ļaujot vingrināties individuāli mājās vai apgūt stundu laikā uzdoto vielu. Mājaslapā ir pieejami vairāki Solfeg.io lietošanas pamācības video, kā arī lietotāju atbalsta sarunlogs, kurā var uzrakstīt savus jautājumus vai ierosinājumus.

Par Solfeg.io:

Solfeg.io ir Latvijā radīta mūzikas mācību lietotne, kas palīdz apgūt mūzikas pamatus vispārizglītojošās skolās. Šobrīd digitālo mūzikas mācību platformu lieto vairāk nekā 2500 skolās 96 pasaules valstīs, lielāko popularitāti iemantojot Latvijā, ASV un Zviedrijā. Pirmo mēnesi Solfeg.io iespējams izmantot bez maksas.

Noskaties 1 minūtes video par Solfeg.io!

 

Reklāmraksts