Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Amigo

Izveidoti stundu plāni sākumskolām par drošu un jēgpilnu tālruņa lietošanu

Turpinot darbu pie materiālu sērijas par atbildīgu tālruņa lietošanu pašiem mazākajiem, “Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm” sadarbībā ar “Iespējamās misijas” pedagoģi Agnesi Slišāni ir izveidojusi 3 stundu plānus, kas paredzēti darbam ar sākumskolas skolēniem.

Pirmklasnieks un pirmais telefons: vai bērna viedierīcei vajadzīga parole?

Skolas gaitu sākums bieži ir brīdis, kad bērns kļūst par sava pirmā mobilā telefona īpašnieku.

Pusaudzis un sekmes – Amigo apkopotie padomi, kā motivēt jaunieti mācīties

Pusaudzis mēdz būt spurains un kaitinošs. Ar šīm uzvedības pārmaiņām lielākā daļa vecāku spēj samierināties.

Pedagogi: bērni pārsteigti, cik nemanāmi “pazūd” laiks telefona ekrānā

Neizgulējušies, miegaini un apsārtušām acīm – lūk šādi, pēc neierobežoti garām telefona ekrānā pavadītām stundām ik rītu skolas solā sēžas liela daļa skolēnu, ikdienā novērojusi Jelgavas Valsts ģimnāzijas sociālā pedagoģe Santa Ločmele.

Sirsnīgi daudzbērnu ģimeņu vecāku citāti

Kad plānotā mazuļa vietā tiek sagaidīti divi vai, kad jau trešo reizi iecerētā dēla vietā stārķis atnesis meitu – ne mazums daudzbērnu ģimeņu vecāku pūrā ir šādi un citi sirsnīgi un amizanti stāsti par ģimenes pieauguma plānošanu.

Vērtībās balstīta un saliedēta ģimene – stingrs pamats 75% Latvijas daudzbērnu ģimeņu

Latvijā ir vairāk nekā 39 000 ģimeņu, kurās aug trīs, četri vai pat vairāk bērni. Kā noskaidrots unikālā pētījumā, ko veikusi Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm kopā ar Sabiedrības integrācijas fondu, daudzbērnu ģimeņu vecāki uzsver, ka lēmums veidot kuplu ģimeni balstīts ģimeniskās vērtībās un virknē emocionālu ieguvumu kā pašiem, tā bērniem. Atvasēm bagātie vecāki ir pārliecināti, ka augšana saliedētā ģimenē un daudzveidīga pieredze ir būtisks pamats laimīgai bērnībai.

Amigo pakalpojuma MANA ĢIMENE klientiem priekšrocības E-klasē

Rūpējoties par Latvijas ģimenēm, E-klase sadarbībā ar mobilo sakaru operatoru Amigo, ir izveidojusi īpašu piedāvājumu, kas ļaus vecākiem savu skolēnu vēl vairāk atbalstīt, iesaistoties mācību procesā, ērtāk un efektīvāk sekojot līdzi sekmēm un ikdienas gaitām skolā.

Kā ģimenē izvairīties no strīdiem par pavadīto laiku pie ekrāniem?

Dzīve bez strīdiem un regulārām domstarpībām par pavadītā laika ilgumu pie ekrāniem, kopīgas aktivitātes, netraucēts naktsmiers bērniem un iespēja izbaudīt skaistākos bērnības brīžus reālajā pasaulē – tie ir tikai daži no ieguvumiem, kurus visvairāk novērtēja Anša Bogustova, Sindijas Meluškānes, Līgas Andžānes un Annas Kašinas ģimenes, kas pieņēma izaicinājumu ieviest digitālos noteikumus un ekrāna laika labākai pārraudzībai vienu nedēļu izmēģināt speciālu mobilo lietotni.