Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Apdrošināšana

Mēs ar velo – kolosāli!

Velosipēds ir lielisks sabiedrotais, kas var atvieglot nokļūšanu darbā, kā arī pavērt jaunas aktīvās atpūtas un ceļošanas iespējas, dodoties izbraukumos savā nodabā, kopā ar ģimeni vai draugu pulkā.

“Seesam” sadarbībā ar E-klasi piedāvā unikālu apdrošināšanas polisi skolēniem

Rūpējoties par skolēnu drošību un atvieglojot vecākiem piemērotākās bērna apdrošināšanas polises izvēli, apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” sadarbībā ar E-klasi piedāvā īpašu Drošā skolēna polisi.

Strādā droši! Jauns apdrošināšanas risku segums skolēnu darbam vasarā

E-klase un apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” iekļāvusi jaunu papildinājumu “Drošā skolēna polisē” – skolēnu civiltiesiskā apdrošināšana vasaras darbu laikā, tā papildinot polisē iekļauto risku klāstu.

Bērni vasarā visbiežāk gūst kāju un roku traumas

Apdrošināšanas sabiedrības “Seesam” apkopotie dati par bērnu nelaimes gadījumiem vasaras periodā, liecina, ka visbiežāk bērni gūst roku un kāju traumas, tostarp lūzumus, kas kopā sastāda gandrīz 50% no visiem bērnu nelaimes gadījumu pieteikumiem.

Apdrošinātājs: Viss, kas Jums jāzina par bērnu drošību vasaras nometnē

Vasaras tuvojas lieliem soļiem un līdz skolēnu lielajām brīvdienām palikušas vien pāris nedēļas. Gan vecāki, gan bērni arvien naskāk plāno, kā lietderīgi pavadīt šo laiku. Viens no populārākajiem veidiem – tematiskās nometnes, kuru piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs. Kā neapjukt nometnes meklējumos un laikus sagatavoties tai, domājot arī par bērna drošību un vecāku sirdsmieru, iesaka apdrošināšanas sabiedrība “Seesam”.