Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Darba tirgus

Iespējams pieteikties finansējumam jauniešu nodarbināšanai

Pēc Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras datiem, 2019. gada pirmajā ceturksnī Latvijā jauniešu grupā no 18 līdz 30 gadiem bija 8,8 % bezdarbnieku.

Ar 5 miljonu eiro ERAF atbalstu Valmierā un Ventspilī meklēs inovatīvus risinājumus darbaspēka piesaistē

Valmierā un Ventspilī sākta projekta "Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas" īstenošana, kura realizēšana paredz tostarp inovatīvu risinājumu meklēšanu darbaspēka piesaistē, informēja Valmieras Attīstības aģentūras pārstāve Ilze Eglāja.

Aptauja: Latvijā 54% jauniešu uzskata, ka atbilstošs atalgojums viņiem būtu vismaz 800 eiro mēnesī

Latvijā 54% jauniešu uzskata, ka viņu zināšanām un prasmē atbilstošs atalgojums būtu vismaz 800 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas, kas ir par 11 procentpunktiem vairāk nekā gadu iepriekš, pavēstīja "SEB bankā", atsaucoties uz bankas veiktās aptaujas datiem.

Atbalsta plašākas piekļuves Latvijas darba tirgum piešķiršanu ārvalstu pētniekiem

Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Imigrācijas likumā, kas ārvalstu pētniekiem paredz piešķirt krietni plašāku piekļuvi Latvijas darba tirgum, tādējādi radot labvēlīgākus nosacījumus augstas kvalifikācijas ārzemnieku piesaistei.

LSA: Nav atbalstāms, ja students kavē studiju procesu, strādājot mazkvalificētu darbu

Studiju procesa kavēšana, studējošajam strādājot mazkvalificētu, nevis ar studiju jomu saistītu darbu nav atbalstāma, vērtējot pētījuma "Eurostudent VI" pētījuma "Studentu sociālie un ekonomiskie apstākļi Latvijā" rezultātus, norādīja Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezidente Maira Belova.