Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Drošā skolēna polise

Izvēlies E-klases Drošā skolēna apdrošināšanu un pērc grāmatas lētāk

Ikviens, kas septembrī kļūs par E-klases Drošā skolēna polises lietotāju, bonusā saņems īpašu kodu, kas visu septembra mēnesi dos iespēju izdevniecības “Latvijas Mediji” bērnu grāmatas iegādāties ar 25 % atlaidi.

11 + 1 ieteikums bērniem un vecākiem, uzsākot jauno mācību gadu

Pirms mācību gada sākuma gandrīz katram pieaugušajam, kam jālaiž bērns vai pat vairāki bērni uz skolu, rodas jautājumi, ko darīt un ko nedarīt, lai pāreja no vasaras bezrūpības uz rudens rutīnu būtu pēc iespējas vieglāka un patīkamāka visai ģimenei.

Apceļo Latviju ar velosipēdu droši

Sagaidot košo rudeni, daudzas ģimenes izvēlas aktīvo atpūtu un dodas ceļojumā ar velosipēdu.

Strādā droši! Jauns apdrošināšanas risku segums skolēnu darbam vasarā

E-klase un apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” iekļāvusi jaunu papildinājumu “Drošā skolēna polisē” – skolēnu civiltiesiskā apdrošināšana vasaras darbu laikā, tā papildinot polisē iekļauto risku klāstu.

Apdrošinātājs: Viss, kas Jums jāzina par bērnu drošību vasaras nometnē

Vasaras tuvojas lieliem soļiem un līdz skolēnu lielajām brīvdienām palikušas vien pāris nedēļas. Gan vecāki, gan bērni arvien naskāk plāno, kā lietderīgi pavadīt šo laiku. Viens no populārākajiem veidiem – tematiskās nometnes, kuru piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs. Kā neapjukt nometnes meklējumos un laikus sagatavoties tai, domājot arī par bērna drošību un vecāku sirdsmieru, iesaka apdrošināšanas sabiedrība “Seesam”.

Bērnu traumu gadījumu skaits Latvijā saglabājas augsts

Jaunākie apdrošināšanas sabiedrības “Seesam” apkopotie dati par bērnu nelaimes gadījumu pieteikumiem 2017. gadam liecina, ka bērnu traumatisms Latvijā joprojām ir nemainīgi augsts, saglabājot iepriekšējo gadu tendenci – aptuveni 1100 pieteikumu gadā.

Kas jāievēro ērču aktivitātes sezonā?

Tuvojoties ērču aktivitātes sezonai svarīgi atcerēties par piesardzību un laikus veikt nepieciešamās vakcinācijas potes, lai pasargātu sevi un bērnus no ērču encefalīta.