Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Dziesmu un deju svētki

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koncerti tradicionāli tiks rīkoti Mežaparka Lielajā estrādē un "Daugavas stadionā"

Ministru kabinets 10.septembrī pieņēma Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izstrādāto projektu, kas nosaka, ka XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kopmēģinājumi un koncerti tradicionāli tiks rīkoti Mežaparka Lielajā estrādē un tās teritorijā, kā arī "Daugavas stadionā".

Bērni un jaunieši aktīvi gatavojas XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

Šobrīd Latvijas bērni un jaunieši aktīvi gatavojas nākamās vasaras XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas ikvienam svētku dalībniekam ir emocionāls piedzīvojums un pārdzīvojums.

Šodien notiks Valmieras skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki

Lai stiprinātu Dziesmu un deju svētku tradīciju kolektīvos, šodien plkst.18 Vidzemes Olimpiskajā centrā vairāk nekā 1000 dalībnieku piedalīsies Valmieras skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos "Ceļa zīmes".

Gatavojoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, sāksies koru konkursi

Gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 2020.gadā, aprīlī notiks konkursi Latvijas skolu koriem, informēja Valsts izglītības satura centra sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Bērziņa.

Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki notiks 2020.gada jūlija otrajā nedēļā

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki notiks 2020.gada jūlija otrajā nedēļā, šodien lēma valdība.

Ameriks: Ar katriem Dziesmu svētkiem pielāgot skolas dalībnieku izmitināšanai kļūst arvien grūtāk

Ar katru gadu pielāgot skolas Dziesmu un deju svētku dalībnieku izmitināšanai kļūst arvien grūtāk, jo mācību iestādes nav viesnīcas, taču prasības ir gandrīz tādas pašas, šādu viedokli pauda XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu svētku un XVI Deju svētku Rīgas domes rīcības komitejas vadītājs Andris Ameriks.

Saistībā ar Dziesmusvētku norisi Rīgā stājas spēkā pirmie satiksmes ierobežojumi

Saistībā ar gaidāmajiem Dziesmu un deju svētkiem, šodien Rīgā stājas spēkā pirmie satiksmes ierobežojumi, informē Rīgas dome.

Veidos rīcības komiteju Dziesmu un deju svētku norišu nodrošināšanai

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien atbalstīja ieceri veidot XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Rīgas pilsētas rīcības komiteju, informēja domē.