Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Ēdināšana

Skolēni Svētē ar salmonelozi inficējušies skolas ēdnīcā, apliecina izmeklēšanas rezultāti

Lai arī Jelgavas novada pašvaldība pagājušā gada nogalē salmonelozes uzliesmojumu Svētes pamatskolā nesaistīja ar izglītības iestādes ēdināšanas bloku, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemioloģiskās izmeklēšanas rezultāti liecina par pretējo.

PVD 86% pārbaudīto izglītības iestāžu konstatējis pārkāpumus zaļā publiskā iepirkuma jomā

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), jaunajā mācību gadā 55 izglītības iestādēs, pārbaudot pārtikas produktu piegāžu atbilstību zaļā publiskā iepirkuma prasībām, 86% no veiktajām pārbaudēm konstatējis pārkāpumus, informēja PVD.

Pētījums: Bērnudārzos būtu jānodrošina vidēji 13 dažādas uztura diētas

Secināts, ka Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs būtu jānodrošina aptuveni 13 dažādas uztura diētas - uztura piemērošana individuālām vajadzībām izglītības iestādēm ir milzīgs izaicinājums.

35% Rīgas skolu audzēkņu sūdzas par negaršīgu ēdienu skolās

Vairāk nekā 50 skolās veikta aptauja par skolēniem piedāvāto ēdienu, noskaidrojot, ka izplatītākās sūdzības ir par gatavotā ēdiena kvalitāti.

Audzēkņu vecāku sūdzībā par Rēzeknes pilsētas domes lēmumu atsāk lietvedību

Audzēkņu vecāku sūdzībā par Rēzeknes pilsētas domes lēmumu par ēdināšanas izmaksu noteikšanu Rēzeknes pilsētas izglītības iestādēs atsākta lietvedība pēc būtības.

Samazina dotācijas bērnu brīvpusdienām, lai palielinātu IZM darbinieku atalgojumu

Valdība pirms pāris nedēļām aiz slēgtām durvīm vienojās veikt apropriācijas pārdali 231 000 eiro apmērā IZM darbinieku darba samaksai.

Gerhards pieprasa pārtraukt iekasēt ēdināšanas maksu Rēzeknes speciālajās skolās

VARAM ministrs Kaspars Gerhards devis rīkojumu apturēt Rēzeknes pilsētas domes lēmumu. 

Skolēnus aicina pieteikties konkursa “Gardēžu klase” 2. sezonai

Rimi aicina skolēnus pieteikties konkursa Gardēžu klase 2. sezonai, lai turpinātu izglītot jauniešus par veselīgu un sabalansētu uzturu un motivētu ikdienā gatavot maltītes.