Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Finanšu ministrija

FM virzīs grozījumus par iespēju internātskolas finansēt pašvaldībām, kuru audzēkņi tajās mācās

Finanšu ministrija (FM) izskatīšanai valdībā virzīs grozījumus par iespēju internātskolas finansēt pašvaldībām, kuru audzēkņi mācās šajās izglītības iestādēs.

LIZDA par nākamā gada budžeta prioritāti rosina noteikt finansējuma pieaugumu izglītībai

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) par 2019.gada budžeta prioritāti rosina noteikt finansējuma pieaugumu izglītībai, liecina trešdien izskatīšanai Nacionālajā trīspusējā sadarbības padomē (NTSP) iesniegtie arodbiedrības priekšlikumi.

Jautājumu par "Iespējamās misijas" finansēšanu IZM cer atrisināt tuvākajās nedēļās

Jautājumu par pedagogu izglītības programmas "Iespējamā misija" finansēšanu Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) cer atrisināt tuvākajās nedēļās, pastāstīja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

Skolēniem arī šogad tiks piešķirtas Latvijas Simtgades izcilnieku stipendijas

Arī šī mācību gada izskaņā labākajiem 12.klašu skolēniem būs iespēja kļūt par vienu no Latvijas Simtgades izcilnieku stipendijas saņēmējiem, informēja Finanšu ministrija (FM).

Premjers: Lēmumu par pedagogu algu celšanu pieņemsim, tiklīdz panāksim vienošanos par kvalitātes kritērijiem

Lēmums par pedagogu minimālās algas likmes celšanu tiks pieņemts, tiklīdz tiks panākta vienošanās par izglītības kvalitātes kritērijiem, norādīja Ministru prezidenta Māra Kučinska preses sekretārs Andrejs Vaivars.

Reizniece-Ozola: Pedagogu algu celšana iespējama pret solījumu par izglītības kvalitātes nodrošināšanu

Pedagogu atalgojuma celšana jau šogad ir iespējama tikai pret solījumu par izglītības kvalitātes nodrošināšanu, atzina finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

FM sāk simtgades stipendiju izmaksu 346 labākajiem absolventiem

Latvijas simtgadi atzīmējot, Finanšu ministrija (FM) sākusi īstenot Latvijas nacionālās momentloterijas projekta "Simtgades loterija" tālejošo mērķi - atbalstīt Latvijas izcilākos vidējās izglītības iestāžu absolventus un no pirmdienas tiks uzsākta stipendiju 500 eiro apmērā izmaksa 346 šī gada labākajiem absolventiem, informēja FM.

Pirmo Simtgades stipendiju saņēmusi Rīgas centra humanitārās vidusskolas skolniece

Pirmo Latvijas Simtgades stipendiju saņēmusi Rīgas centra humanitārās vidusskolas skolniece, teicamniece Annija Asnate Čekstere, informēja Finanšu ministrijā (FM).

Esot darba attiecībās, pārbaudi, vai darba devējs par Tevi maksā nodokļus!

Strauji tuvojoties skolēnu vasaras brīvlaikam, pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! vērš jauniešu un vecāku uzmanību drošai vasaras darba meklēšanai un darba vietu izvēlei. Šajā nedēļā uzzini, kā pārliecināties, vai darba devējs par Tevi maksā nodokļus.

Uzsākot darba attiecības, pieprasi darba līgumu! Netici mutiskiem solījumiem

Strauji tuvojoties skolēnu vasaras brīvlaikam, pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! vērš jauniešu un vecāku uzmanību drošai vasaras darba meklēšanai un darba vietu izvēlei. Šoreiz vairāk par to, kas ir darba līgums un kam tajā jābūt ierakstītam.

Nepiekrīti darba samaksu saņemt “aploksnē”!

Strauji tuvojoties skolēnu vasaras brīvlaikam, pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! vērš jauniešu un vecāku uzmanību drošai vasaras darba meklēšanai un darba vietu izvēlei. Šoreiz vairāk par to, kāpēc neizvēlēties algu “aploksnē”.

#ATKRĀPIES! Padomi droša darba sludinājuma izvēlē

Tuvojoties skolēnu vasaras brīvlaikam, pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! vērš jauniešu un vecāku uzmanību drošai vasaras darba meklēšanai un darba vietu izvēlei.

Pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! uzņem apgriezienus un turpina aicināt Latvijas iedzīvotājus iesaistīties

Šogad mērķis uzrunāt jauniešus un skaidrot darba attiecību kultūras pamata principus. Lai kopīgi cīnītos pret ēnu ekonomiku un citām negodprātīgām darbībām, kas ietekmē kopējo sabiedrības labklājību, jau otro gadu tiek īstenota valsts pārvaldes sociāli informatīvā kampaņa jeb pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies!

Studiju un studējošo kredītus 2018.gadā izsniegs "SEB banka"

Finanšu ministrijas (FM) rīkotajā izsolē kredītiestādēm par tiesībām izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu uzvarēja vienīgais izsoles dalībnieks - AS "SEB banka", informēja FM.

Februāra otrajā pusē atkārtoti plāno izsolīt tiesības izsniegt studējošā un studiju kredītus

Finanšu ministrija (FM) 22.februārī plāno rīkot atkārtotu izsoli par tiesībām šogad izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Nākamgad studējošo kreditēšanai valsts galvojuma apmērs būs 35,9 miljoni eiro

Nākamgad studiju un studējošo kreditēšanai nepieciešamā valsts galvojuma apmērs būs tāds pats kā līdz šim - 35 956 620 eiro, lēma valdība.