Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Finanšu ministrija

Pirmo Simtgades stipendiju saņēmusi Rīgas centra humanitārās vidusskolas skolniece

Pirmo Latvijas Simtgades stipendiju saņēmusi Rīgas centra humanitārās vidusskolas skolniece, teicamniece Annija Asnate Čekstere, informēja Finanšu ministrijā (FM).

Esot darba attiecībās, pārbaudi, vai darba devējs par Tevi maksā nodokļus!

Strauji tuvojoties skolēnu vasaras brīvlaikam, pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! vērš jauniešu un vecāku uzmanību drošai vasaras darba meklēšanai un darba vietu izvēlei. Šajā nedēļā uzzini, kā pārliecināties, vai darba devējs par Tevi maksā nodokļus.

Uzsākot darba attiecības, pieprasi darba līgumu! Netici mutiskiem solījumiem

Strauji tuvojoties skolēnu vasaras brīvlaikam, pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! vērš jauniešu un vecāku uzmanību drošai vasaras darba meklēšanai un darba vietu izvēlei. Šoreiz vairāk par to, kas ir darba līgums un kam tajā jābūt ierakstītam.

Nepiekrīti darba samaksu saņemt “aploksnē”!

Strauji tuvojoties skolēnu vasaras brīvlaikam, pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! vērš jauniešu un vecāku uzmanību drošai vasaras darba meklēšanai un darba vietu izvēlei. Šoreiz vairāk par to, kāpēc neizvēlēties algu “aploksnē”.

#ATKRĀPIES! Padomi droša darba sludinājuma izvēlē

Tuvojoties skolēnu vasaras brīvlaikam, pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! vērš jauniešu un vecāku uzmanību drošai vasaras darba meklēšanai un darba vietu izvēlei.

Pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! uzņem apgriezienus un turpina aicināt Latvijas iedzīvotājus iesaistīties

Šogad mērķis uzrunāt jauniešus un skaidrot darba attiecību kultūras pamata principus. Lai kopīgi cīnītos pret ēnu ekonomiku un citām negodprātīgām darbībām, kas ietekmē kopējo sabiedrības labklājību, jau otro gadu tiek īstenota valsts pārvaldes sociāli informatīvā kampaņa jeb pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies!

Studiju un studējošo kredītus 2018.gadā izsniegs "SEB banka"

Finanšu ministrijas (FM) rīkotajā izsolē kredītiestādēm par tiesībām izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu uzvarēja vienīgais izsoles dalībnieks - AS "SEB banka", informēja FM.