Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Forums

Vēl līdz rītdienai iespēja pieteikties Iespējamās misijas 10 gadu pieredzes forumam

Vēl tikai līdz rītdienai, 2019.gada 5.martam, ir iespēja pieteikties Iespējamās misijas 10 GADU PIEREDZES FORUMAM, kurā Iespējamās misijas komanda, absolventi, dalībnieki un domubiedri dalīsies ar savām zināšanām un prasmēm jauno izglītības speciālistu piesaistē, mācīšanas un mācīšanās jautājumos, kā arī atbalsta nodrošināšanā jaunajiem pedagogiem.

Profesionālo skolu audzēkņi pošas savam pirmajam Jauniešu forumam

Trešdien, 2018. gada 31. oktobrī, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā risināsies Latvijā līdz šim vēl nebijis pasākums - jauniešu forums “Mūsdienīga profesionālā izglītība Latvijā”.

Forumā diskutēs par pilsonisko un patriotisko audzināšanu izglītības iestādēs

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja telpās šodien plkst.15.00 norisināsies ekspertu forums "Vai patriotismu var iemācīt?", kurā plānots diskutēt par pilsonisko un patriotisko audzināšanu.

Forumā diskutēs par līdzsvaru starp mākslas un vispārizglītojošajiem mācību priekšmetiem skolās

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja telpās šodien plkst.15.00 norisināsies ekspertu forums "Kura no mākslām ir vissvarīgākā skolā?", kurā tiks diskutēts par līdzsvaru starp mākslu priekšmetiem un to, ko skolēns apgūst vispārējā izglītībā un interešu izglītībā.

Forumu ciklā eksperti apspriedīs jaunā mācību satura piedāvājumu

No šodienas līdz 31.janvārim Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja telpās norisināsies septiņi forumi, kuru laikā viedokļu līderi un nozaru profesionāļi apspriedīs publiskotā jaunā mācību satura un pieejas piedāvājumu.

Pētnieki: Vecāki pārlieku daudz uzticas informācijai diskusiju forumos

Latvijā vecāku vidū vērojama pārlieka uzticēšanās informācijai, kas pausta diskusiju forumos, pausts Latvijas Universitātes pētījumā.