Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Igaunija

Laikraksts: Igaunijas skolotāji aizvien biežāk saskaras ar skolēnu necieņu, verbālu un fizisku vardarbību

Igaunijas skolotāji aizvien biežāk saskaras ar necieņas izpausmēm, verbālu un pat fizisku vardarbību no skolēnu puses, vēsta laikraksts "Postimees".

Igaunijas skolotāju minimālā bruto alga sasniegs 1250 eiro

Igaunijas skolotāju minimālā bruto alga no gadumijas pieaugs par 100 eiro un sasniegs 1250 eiro mēnesī, nolēmusi valdība.

Igaunijas skolotājiem minimālā algas likme pieaugs līdz 1250 eiro

Igaunijas skolotājiem minimālā algas likme nākamgad pieaugs no pašreizējiem 1150 līdz 1250 eiro mēnesī - mazāk, nekā vēlējās panākt paši skolotāji, vēsta Igaunijas sabiedriskās raidorganizācijas ERR ziņu portāls.

Igaunijas skolām būs pieejamas bezmaksas elektroniskās mācību grāmatas

Visiem Igaunijas pamatskolu skolēniem turpmāk būs iespēja bez maksas izmantot elektroniskās mācību grāmatas, piektdien paziņojusi Izglītības un zinātnes ministrija, norādot, ka līdz ar to viņu skolas somas kļūs vieglākas un mācības - interesantākas.

Igaunijas Iekšlietu ministrija meklē valodas skolotājus arābiski runājošajiem

Igaunijas Iekšlietu ministrija meklē organizāciju, kas varētu nodarboties ar igauņu valodas mācīšanu valstī iebraukušajiem arābiski runājošajiem ārvalstniekiem, vēsta Igaunijas sabiedriskā raidorganizācija ERR.

Pētījums: Ceturtajai daļai Igaunijas pirmklasnieku ir liekais svars

Ceturtajai daļai pirmklasnieku Igaunijā ir liekais svars vai pat aptaukošanās problēmas, liecina Igaunijas Veselības veicināšanas institūta veikts pētījums.

Tallinas bērnudārzos varēs apgūt programmēšanas pamatus

Tallinā visos pašvaldības bērnudārzos divu gadu laikā radīti apstākļi, lai bērni varētu mācīties darboties ar robottehniku.

Izsludināts ikgadējais latviešu un igauņu Valodu balvas konkurss

Atklāta pieteikšanās konkursā ikgadējai latviešu un igauņu Valodu balvai, kuras uzvarētājs iegūs 3000 eiro, informēja Ārlietu ministrijas (ĀM) Preses centra pārstāvji.