Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Ilga Šuplinska

LIZDA lūdz I. Šuplinskas atvainošanos par arodbiedrības padomē izteiktajiem pārmetumiem pedagogiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) lūgs izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai atvainošanos par trešdien LIZDA Padomes sēdē izteiktajiem pārmetumiem pedagogiem.

Ministre varētu rosināt pārskatīt pedagogu darba samaksas modeli

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska varētu rosināt pārskatīt pedagogu darba samaksas modeli.

Izglītības ministre dosies darba vizītē uz Latgali

Šodien izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska dosies kārtējā darba vizītē uz Latgali, liecina informācija Izglītības un zinātnes ministrijas mājaslapā.

Ministre: Jelgava ir paraugs skolu tīkla reformu plānošanā un veikšanā

Jelgava ir paraugs skolu tīkla reformu plānošanā un veikšanā, pēc viesošanās Jelgavā norādīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

Ministre: Latvijas attīstību kavē "konjunktūras gaumei" veidoti dokumenti un politiskās gribas trūkums

Latvijas attīstību kavē "konjunktūras gaumei" veidoti dokumenti un politiskās gribas trūkums, ziņojumā valdībai par nepieciešamajiem pasākumiem kvalitātes nodrošināšanai visos izglītības līmeņos norādījusi izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

Pedagogu algu palielināšanas grafika īstenošana varētu aizkavēties uz četriem mēnešiem

Pedagogu algu palielināšanas grafika īstenošana varētu aizkavēties tikai uz četriem mēnešiem, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" pieļāva izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

Ministre: Pašvaldībām līdz septembrim jāiesniedz IZM savs redzējums par skolu tīkla attīstību

Pašvaldībām līdz septembrim jāsagatavo un Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) jāiesniedz savs redzējums par skolu tīkla attīstību, pastāstīja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

Premjers neatbalsta I. Šuplinskas priekšlikumu sporta būvēm paredzēto naudu novirzīt pedagogu algām

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš neatbalsta izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas ideju sporta būvēm paredzēto finansējumu novirzīt pedagogu algu palielināšanai.

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas biogrāfija

Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa valdības izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas biogrāfija, saskaņā ar aģentūras LETA apkopotajiem datiem.