Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Inovācijas

Līdz 1.jūlijam vērtēs iespēju sākt Latvijas inovāciju un tehnoloģiju atbalsta fonda pilotprojektu

Ministru kabinets otrdien uzdeva Ekonomikas ministrijai (EM) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) līdz šā gada 1.jūnijam izvērtēt iespēju īstenot pilotprojektu ar nolūku novērtēt fonda darbības potenciālu.

RTU izstrādāts prototips roņu atbaidīšanai no zvejas rīkiem

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pētnieki radījuši paplašinātas funkcionalitātes lieljaudas zemūdens akustiskā raidītāja prototipu «Ronis», kas izmantojams roņu atbaidīšanai no zvejas rīkiem.

Šveices institūts: Latvija digitālās konkurētspējas reitingā joprojām sliktākā Baltijā

Latvija arī šogad atzīta par 35.digtiāli konkurētspējīgāko valsti pasaulē, un tas joprojām ir sliktākais rādītājs Baltijas valstu vidū, liecina ietekmīgā Šveicē bāzētā Starptautiskā menedžmenta attīstības institūta (IMD) Pasaules konkurētspējas centra gadskārtējais pētījums, kas aptver 63 pasaules valstis.

EK: Kompetences centru un klasteru atbalsta programmas sekmē inovācijas attīstību Latvijā

Eiropas Komisija (EK) pētījumā atzinīgi novērtējusi Eiropas Savienības (ES) fondu programmu un līdz ar to ieguldītā ES finansējuma nozīmi inovācijas attīstībā Latvijā, kā sekmīgāko atbalsta programmu uzsverot kompetences centru programmu, informēja Ekonomikas ministrijā (EM).

Notiks "Minecraft skolas" atklāšana

Rīgā šodien atklās "Minecraft skolu", informēja ASV informācijas tehnoloģiju (IT) koncerna "Microsoft" Latvijas filiāles SIA "Microsoft Latvia" pārstāve Krista Mihelsone.

Skolēni virtuālā vidē būvēs vīziju par nākotnes Latviju

Gatavojoties Baltijas valstu 100 gadu jubilejai, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skolēni piedalīsies starptautiskā kampaņā " Programmēšanas stunda ".