Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Jaunuzņēmums

Studējošo inovāciju sekmēšanai no ES fondiem pieejami 19,85 miljoni eiro

Augstākās izglītības institūcijas ir aicinātas pieteikties Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumam, lai īstenotu projektus studējošo inovāciju sekmēšanai, informēja Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA).

Rīgā notiek Eiropas labāko studentu jaunuzņēmumu sacensības

Pirmdien un otrdien, 26.jūnijā, Latvijā pirmo reizi norisinās Eiropas studentu jaunuzņēmumu fināls "Europe Enterprise Challenge", kas pulcē 16 labākās studentu jaunuzņēmumu ("start-up") komandas no visas Eiropas, informēja Latvijas izglītības organizācijā "Junior Achieviement Latvija".

Nākamo trīs gadu laikā plāno investēt 50 Eiropas jaunuzņēmumos

Riska kapitāla fondu pārvaldnieks "Overkill Ventures" sadarbībā ar stratēģiskajiem partneriem telekomunikācijas uzņēmumu SIA "Lattelecom" un Dānijas akseleratoru "Accelerace" nākamajos trīs gados plāno investēt 50 jaunuzņēmumos.

LIAA biznesa inkubatora pirmajā darbības gadā atbalstu saņēmuši 50 dalībnieki

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) radošo industriju inkubatora pirmā darbības gada laikā abās programmās kopā uzņemti 50 biznesa ideju autori un uzņēmumi, kas saņēmuši atbalstu, tostarp 22 no tiem uzņemti inkubācijas un 28 - pirmsinkubācijas programmā, informēja LIAA.