Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Karjera

Jaunajiem speciālistiem būs iespēja iepazīties ar topošajiem darba devējiem

Karjeras portāls "Prakse.lv" sadarbībā ar nozaru uzņēmumiem rīko "Uzņēmumu atvērto durvju dienas 2019", kuru laikā jaunajiem un topošajiem speciālistiem būs iespēja ekskursiju veidā doties pie 100 darba devējiem, lai pieteiktos darbam un praksei, informēja "Prakse.lv" projektu vadītāja Amanda Brizga.

Vērtīgi padomi savas karjeras attīstībā

Neskatoties uz to, ka ķīniešu domātāja Konfūcija teiktais “Izvēlies darbu, kuru mīli un tev ne dienas nebūs jāstrādā” ir šķietami pašsaprotams, ceļš līdz šādam darbam ne vienmēr ir tik vienkāršs.

Ilggadējā IZM ierēdne Papule kļuvusi par Ušakova padomnieci

Darbu Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) pametusī ilggadējā Izglītības departamenta direktore, valsts sekretāra vietniece Evija Papule sākusi strādāt par padomnieci Rīgas domē, šorīt intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" atzina galvaspilsētas mērs Nils Ušakovs.

Diskutē par karjeras vadības prasmju veidošanu kompetencēs balstītā izglītībā

Pašvaldību un izglītības pārvalžu vadītāji, kā arī skolu un profesionālās izglītības iestāžu vadītāji diskutē par skolēnu karjeras vadības prasmju veidošanu kompetencēs balstītā izglītībā.

Roberts Ķīlis: Mūsdienu izglītībai jākoncentrējas uz karjeru

Līdz ar novecošanos samazinās cilvēku produktivitāte, tāpēc problēmas risināšanai nepieciešama politiska iejaukšanās, konferencē par aktuālajiem Latvijas darba tirgus izaicinājumiem sacīja sociālantropologs, bijušais izglītības ministrs Roberts Ķīlis.

Jauniešiem būs lielākas iespējas saņemt karjeras konsultācijas

Turpmāk izglītības iestādes varēs daudz aktīvāk iesaistīties karjeras izglītības un profesionālās orientācijas pasākumu īstenošanā, informēja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).