Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Kino

Publiskots animācijas filmas “Saule brauca debesīs” treileris

Piedzīvojumu filma lieliem un maziem – šādi pieteikta leģendārās animācijas filmu režisores Rozes Stiebras jaunākā filma „Saule brauca debesīs”, kas tapusi kā režisores dāvana Latvijai simtgadē.

Kino brīvdienas Rīgas skaistākajā kinoteātrī

Rīgas Starptautiskā kino festivāla (RIGA IFF) bērnu filmu programma KIDS WEEKEND šogad tiks izrādīta skolēnu brīvlaika pašā sākumā - 20. un 21. oktobrī.

RIGA IFF aicina 7 - 13 gadus vecus interesentus pieteikties bērnu žūrijā

Tuvojoties Rīgas Starptautiskajam kino festivālam, kas šogad norisināsies no 18. līdz 31. oktobrim, RIGA IFF aicina 7 - 13 gadus vecus interesentus pieteikties dalībai bērnu žūrijā.

10 interesanti fakti par spēlfilmu “Paradīze ‘89”

Jau pavisam drīz – 23.februārī pie Latvijas kino skatītājiem nonāks pašmāju piedzīvojumu filma visu laiku bērniem “Paradīze 89”. Filma ir patiess stāsts par četrām meitenēm, kuras “Baltijas ceļa vasarā” laukos pavada savu skolas brīvlaiku un līdzās aušīgām nerātnībām astoņdesmito gadu nogalei raksturīgajā vidē meitenes izdzīvo emocijām apvīto tautas atmodu. Lūk, 10 interesanti fakti par filmas tapšanu un galvenajiem varoņiem.

LV100 tiešraide: “Dveseluputenis.lv” atklāšana

Līdz ar Latvijas simtgadi un filmas "Dvēseļu putenis" uzņemšanu ir tapusi vēsturiski izglītojoša interneta vietne ”www.dveseluputenis.lv”.