Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Konference

EPALE konferencē stāstīs par 21.gadsimta pamatprasmēm pieaugušajiem

Eiropas pieaugušo izglītības elektroniskā platforma EPALE ceturtdien, 2018. gada 6. decembrī plkst.10.00 rīko nacionālo konferenci “21. gadsimta pamatprasmes dzīves kvalitātei un attīstībai”, kas notiks Izglītības un zinātnes ministrijas Lielajā zālē, Vaļņu ielā 2, Rīgā.

Notiks izglītības speciālistu konference par aktualitātēm jaunajā mācību gadā

Šodien, 20.augustā, viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvija" notiks tradicionālā vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu direktoru, kā arī pašvaldību izglītības speciālistu konference.

Vēro konferences “Lietpratība SĀKUMizglītībā” tiešraidi

Piektdien, 20.aprīlī norisināsies konference "Lietpratība SĀKUMizglītībā", kas būs veltīta mācībām agrīnā vecumā, skatot kopumā bērnu formālās izglītības sākuma posmu – no pirmsskolas 1,5 gada vecumā līdz sākumskolai desmit, vienpadsmit gadu vecumā.

Ministrs: Izglītība ir nevis mērķis, bet gan instruments ilgtspējīgai attīstībai

Izglītība ir nevis mērķis, bet gan instruments ilgtspējīgai izglītībai, konferencē "Izglītības nozīme ilgtspējīgas attīstības mērķos Latvijā" sacīja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

Preses konferencē iepazīstinās ar jaunajām pirmskolas izglītības vadlīnijām

Otrdien, 17.aprīlī plkst. 10.00 Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) norisināsies preses konference par pirmsskolas izglītības vadlīniju ieviešanu.

Grībauskaite: Investēt skolotājos ir mūsu pienākums

Lietuvai ir pienākums investēt skolotāja profesijā, jo no tā būs atkarīga valsts brīvība un nākotne, uzsvērusi prezidente Daļa Grībauskaite, runājot konferencē, kas ceturtdien noslēdza gandrīz pusgadu ilgušo Lietuvas plašsaziņas līdzekļu un valsts vadītāju iniciatīvu "Ideja Lietuvai".

Pērn teju 30 izglītības iestādēs konstatēti zarnu infekciju uzliesmojumi

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) pērn 27 izglītības iestādēs konstatējis bojātu pārtikas produktu izraisītus zarnu infekciju uzliesmojuma gadījumus.

Notiks LIZDA konference "Mācīšanas brīvība iedvesmo pedagogus"

Šodien plkst.11 O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā notiks Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkotā konference "Mācīšanas brīvība iedvesmo pedagogus".

Informēs par pieteikšanos pieaugušo izglītības projektā

Ceturtdien, 5.oktobrī, preses konferencē informēs par pirmo pieteikšanos mācībām vērienīgā Eiropas Savienības (ES) fondu projektā.

Konferencē uzsver nepieciešamību izglītības reformu procesā atbalstīt skolotājus

Lai sekmīgāk īstenotu pārmaiņas izglītībā, nepieciešams sniegt atbalstu skolotājiem, tā konferencē par jaunu vidējās izglītības modeli atzinuši nozares pārstāvji.

Adamovičs: Nevajadzētu vilcināties izglītības reformas lēmumu pieņemšanā

Lēmumos par izglītības reformas īstenošanu nevajadzētu vilcināties. 

Tiešraide - konference "Izglītība: no viduvējības uz izcilību"

Latvijas Banka 27. septembrī rīko tautsaimniecības konferenci, kas šoreiz veltīta sabiedrībā ļoti gaidītajām reformām izglītības nozarē.

Tiešraide - konference "Vērtēt, lai mācītos"

Pievienojieties konferences "Vērtēt, lai mācītos" tiešraidei 21. septembrī, no plkst. 10.30 līdz 17.00 – tam Jums būs nepieciešams tikai dators, viedtālrunis vai planšete un interneta pieslēgums.