Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Migrācija

Pērn latviešu valodas kursu beiguši 60 patvēruma meklētāji, bet kursu par Latviju - vēl 77

Pērn projektā "Atbalsta pasākumi starptautiskās aizsardzības personām" latviešu valodas kursu pabeigušas 60 starptautiskās aizsardzības personas jeb patvēruma meklētāji, bēgļi un personas ar alternatīvo statusu, bet kursu par Latviju - vēl 77 personas, informēja biedrības pārstāve Rasa Saliņa.

Rēzeknē norisināsies jauniešu diskusija par bēgļu jautājumu Latvijā un pasaulē

13.decembrī plkst.10.00 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs" notiks jauniešu diskusija "Migrācija Latvijā un pasaulē" par migrācijas un Eiropas bēgļu krīzes tēmu, informēja Sabiedrības Integrācijas fondā (SIF).

Igaunijas Iekšlietu ministrija meklē valodas skolotājus arābiski runājošajiem

Igaunijas Iekšlietu ministrija meklē organizāciju, kas varētu nodarboties ar igauņu valodas mācīšanu valstī iebraukušajiem arābiski runājošajiem ārvalstniekiem, vēsta Igaunijas sabiedriskā raidorganizācija ERR.

Pērn no valsts izbraukuši gandrīz 13 000 skolas vecuma bērnu

Pagājušajā gadā no valsts izbraucis 12 801 bērns vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem, liecina Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) 2017.gada publiskais pārskats.

Izveidoti mācību materiāli skolēnu izpratnes veicināšanai par migrācijas jautājumiem

Domnīca ''Providus" sadarbībā ar nevalstisko organizāciju "Migrattion Matters" izveidojusi mācību materiālus skolēnu izpratnes veicināšanai par migrācijas jautājumiem, kas šonedēļ tiks prezentēti piecās Latvijas pilsētās, informēja domnīcas "Providus" pārstāve Linda Jākabsone.

Līvānu mērs: Pētnieku piedāvātā izglītības iestāžu tīkla optimizācija izraisīs plašu migrāciju

Pētījuma "Optimālā vispārējās izglītības iestāžu tīkla modeļa izveide Latvijā" autoru piedāvājuma īstenošana Latvijā izraisīs plašu migrācijas vilni no laukiem uz Pierīgu un ārzemēm, pārliecību pauda Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods.

Ropažos veidos jaunu bērnudārzu vietējiem un patvēruma meklētāju bērniem

Deputāti lūgs izstrādāt projektu patvēruma meklētāju un vietējo bērnu pirmsskolas izglītības iestādei Ropažos.

Deputāti aktualizē jautājumu par naudas trūkumu bēgļu bērnu apmācībai

Nākamgad beigsies finansējums patvēruma meklētāju bērnu piecu, sešu gadu vecumā pirmskolas apmācībai "Muceniekos".