Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Nometne

Staļģenē uz nometni pulcēsies mazpulcēni

No šodienas līdz nedēļas beigām Staļģenē uz ikgadējo vasaras nometni "Visu daru es ar prieku!" pulcēsies mazpulcēni, mazpulku vadītāji, brīvprātīgie no Latvijas un citām Eiropas valstīm.

Turpmāk nometņu organizatoriem jārēķinās ar stingrākām ugunsdrošības prasībām

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atgādina, ka turpmāk nometņu organizatoriem jārēķinās ar stingrākām ugunsdrošības prasībām.

Rīgas dome aicina NVO pieteikties vasaras nometņu organizēšanas finansējuma konkursā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludinājis pieteikšanos finansējuma konkursam, lai atbalstītu bērniem un jauniešiem veltītu vasaras nometņu organizēšanu, aģentūru LETA informēja departamenta pārstāve Indra Vilde.

Rīgas Klasiskā ģimnāzija organizē nometni “ES un MEDICĪNA”

Rīgas Klasikā ģimnāzija, īstenojot medicīnas izglītības programmu, 2019. gada 11.-15.martā organizē nometni 9.-12.klašu skolēniem ,,ES un MEDICINA ”.

Vidusskolēniem – nākamajiem mediķiem nometne “ES un MEDICĪNA”

No 2018. gada 13.jūnija līdz 22.jūnijam notiks dienas nometne vidusskolēniem – nākamajiem mediķiem “ES un MEDICĪNA”. Nometnes norises laiks no plkst. 8.00-19.00.

Jūnija beigās norisināsies nometne bērniem, kas sirgst ar celiakiju

No 25.jūnija līdz 1.jūlijam "Avārijas brigādes parkā" Lielvārdes novadā notiks nometne bērniem vecumā no septiņiem līdz 15 gadiem, kuriem ikdienā ir jāievēro stingra bezglutēna diēta, informēja Latvijas celiakijas pacientu biedrībā "Dzīve bez glutēna".

Apdrošinātājs: Viss, kas Jums jāzina par bērnu drošību vasaras nometnē

Vasaras tuvojas lieliem soļiem un līdz skolēnu lielajām brīvdienām palikušas vien pāris nedēļas. Gan vecāki, gan bērni arvien naskāk plāno, kā lietderīgi pavadīt šo laiku. Viens no populārākajiem veidiem – tematiskās nometnes, kuru piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs. Kā neapjukt nometnes meklējumos un laikus sagatavoties tai, domājot arī par bērna drošību un vecāku sirdsmieru, iesaka apdrošināšanas sabiedrība “Seesam”.

Skolēniem valsts aizsardzības mācības militārās nometnes varētu organizētu pēc 11.klases

Saeimas deputāti sliecas atbalstīt modeli, ka vidusskolēniem valsts aizsardzības mācības militārās nometnes varētu organizēt pēc 11.klases.