Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Patriotisms

Saeimas priekšsēdētāja jaunajā mācību gadā novēl gudrību un "dziļāk sirdī ieslēgt Latvijas mīlestību"

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece apsveikumā jaunā mācību gada novēl, lai izglītība sniedz gudrību un "palīdz dziļāk sirdī ieslēgt Latvijas mīlestību".

Forumā diskutēs par pilsonisko un patriotisko audzināšanu izglītības iestādēs

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja telpās šodien plkst.15.00 norisināsies ekspertu forums "Vai patriotismu var iemācīt?", kurā plānots diskutēt par pilsonisko un patriotisko audzināšanu.

Valdībā aicina risināt jautājumu ar pieeju LNB digitālajai kolekcijai "periodika.lv" skolu bibliotēkās

Saeimas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisija aicina risināt jautājumu ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) digitālās kolekcijas "periodika.lv" pieejamību vispārējās izglītības iestāžu bibliotēkās.

Valsts aizsardzības mācība skolās gadā izmaksātu aptuveni 17 miljonus eiro

Valsts aizsardzības mācības īstenošanā skolās gadā izmaksātu 15 līdz 17 miljonus eiro gadā, liecina Aizsardzības ministrijas aprēķini.

Pētījums: Latvijā ir liels īpatsvars skolēnu ar zemu pilsonisko kompetenci

Latvijā aizvien saglabājas liels īpatsvars skolēnu, kuriem ir zema vai ļoti zema pilsoniskā kompetence, secināts starptautiskā pētījumā "Pilsoniskās izglītības problēmas un izaicinājumi" (ICCS 2016).

Saeimā atkārtoti diskutēs par valsts aizsardzības mācības ieviešanu skolās

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā atkārtoti diskutēs par valsts aizsardzības mācību izglītības iestādēs.