Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Programmēšana

Vēl var pagūt piedalīties divos tiešsaistes semināros programmēšanas nedēļas #Code Week ietvaros

Turpinoties Eiropas lielākajam programmēšanas notikumam jeb #CodeWeek, aicinām piedalīties notikumos, kas palīdzēs spert pirmos soļus programmēšanas pasaulē. Sākot ar robotiku skolā, beidzot ar dziesmas video klipa un pirmās aplikācijas radīšanu.

ES programmēšanas nedēļa #CodeWeek – iespēja īstenot idejas!

Lai rosinātu interesi par programmēšanu un parādītu ikvienam iespējas to pielietot ikdienā savu mērķu sasniegšanā, no šī gada 5. līdz 20. oktobrim notiks Eiropas Savienības Programmēšanas nedēļa, jeb #CodeWeek.

Rīgā darbu uzsāk programmēšanas akadēmija bērniem „CodeAcademy Kids”

CodeAcademy Kids programmēšanas akadēmijā skolēniem būs iespēja iegūt zināšanas veidojot unikālus projektus: datorspēles, mājas lapas, mobilās lietotnes, preču zīmes.

Skolēni virtuālā vidē demonstrēs Baltijas valstu kultūras mantojumus

Starptautiskajā kampaņā "Programmēšanas stunda", noslēdzot Baltijas valstu simtgadi, skolēni virtuālā vidē demonstrēs Baltijas valstu kultūras mantojumus, informēja akcijas organizētāji.

Skolēniem izdota jauna grāmata, kas veicinās programmēšanas apguvi

79% skolotāju ir pārliecināti, ka papildu mācību materiāli skolēniem radītu vēlmi padziļināti apgūt programmēšanu, liecina Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) veiktais pētījums.

LIKTA īstenotajās IKT nozares profesionāļu apmācībās piedalījušies gandrīz 1200 dalībnieki

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) realizētā Eiropas Savienības (ES) fonda projektā zināšanas pilnveidojuši 1200 IKT profesionāļu no vairāk kā 70 uzņēmumiem.

Tallinas bērnudārzos varēs apgūt programmēšanas pamatus

Tallinā visos pašvaldības bērnudārzos divu gadu laikā radīti apstākļi, lai bērni varētu mācīties darboties ar robottehniku.

Aptauja: Skolēni labprāt padziļināti apgūtu programmēšanu

79% skolotāju ir pārliecināti, ka papildu mācību materiāli skolēniem radītu vēlmi padziļināti apgūt programmēšanu.

Skolēni virtuālā vidē būvēs vīziju par nākotnes Latviju

Gatavojoties Baltijas valstu 100 gadu jubilejai, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skolēni piedalīsies starptautiskā kampaņā " Programmēšanas stunda ".