Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • PVD

Skolēni Svētē ar salmonelozi inficējušies skolas ēdnīcā, apliecina izmeklēšanas rezultāti

Lai arī Jelgavas novada pašvaldība pagājušā gada nogalē salmonelozes uzliesmojumu Svētes pamatskolā nesaistīja ar izglītības iestādes ēdināšanas bloku, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemioloģiskās izmeklēšanas rezultāti liecina par pretējo.

Salmonelozes uzliesmojuma dēļ pārtrauc mācības Svētes pamatskolā

Salmonelozes uzliesmoja dēļ līdz 7.janvārim tiek pārtrauktas mācības Svētes pamatskolā, informēja Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.

PVD 86% pārbaudīto izglītības iestāžu konstatējis pārkāpumus zaļā publiskā iepirkuma jomā

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), jaunajā mācību gadā 55 izglītības iestādēs, pārbaudot pārtikas produktu piegāžu atbilstību zaļā publiskā iepirkuma prasībām, 86% no veiktajām pārbaudēm konstatējis pārkāpumus, informēja PVD.

Ēdinātājs vēl izmeklē infekcijas uzliesmojumu bērnudārzā "Taurenītis" Tukumā

SIA "IKG", kas nodrošina audzēkņu un darbinieku ēdināšanu pirmsskolas izglītības iestādē "Taurenītis" Tukumā, vēl izmeklē stafilokoka izraisīto toksiskas infekcijas uzliesmojumu, informēja uzņēmuma īpašniece un vadītāja Ingvilda Grosberga.

Tukuma bērnudārza "Taurenītis" bērnu saslimšanu izraisījis stafilokoks

Tukuma pirmsskolas izglītības iestādes "Taurenītis" audzēkņu un darbinieku veselības stāvokļa pasliktināšanos izraisījusi "staphylococcus aureus" baktērija jeb stafilokoks, informēja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemioloģe Rita Korotinska.