Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Sākumskola

Skolotāji konferencē diskutēs par dabaszinātņu, tehnoloģiju un matemātikas jomas nozīmību no sākumskolas līdz vidusskolai

Latvijas Universitātes (LU) Starpnozaru izglītības inovāciju centrā (SIIC) šodien notiks metodiski praktiska konference dabaszinātņu, matemātikas, inženierzinātņu un tehnoloģiju jomas skolotājiem.

Kā sagatavot bērna pirmo telefonu, lai tas būtu drošs?

Līdz ar skolas gaitu uzsākšanu bērni nonāk vidē, kur pašiem jāspēj spriest un pieņemt lēmumus gan ikdienā, gan negaidītās situācijās.

Ventspilī sāksies topošo pirmklasnieku reģistrācija

Šodien no plkst.8.00 Ventspils vispārējās izglītības iestādēs sāksies audzēkņu reģistrācija 1.klasei 2019./2020.mācību gadam, informēja pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Ērkšķe.

Termometra stabiņam noslīdot līdz -20 grādiem, bērni līdz 12 gadu vecumam var neapmeklēt skolu

Termometra stabiņam noslīdot līdz -20 grādiem pēc Celsija, bērni līdz 12 gadu vecumam var neapmeklēt skolu, savukārt pārējie izglītojamie var nedoties uz skolu, ja gaisa temperatūra ir zemāka par -25 grādiem.

Cēsu novada Līvu sākumskolu reorganizēs par bērnudārzu

Šogad reorganizāciju piedzīvos Līvu sākumskola Cēsu novadā, kas ar 1.septembri kļūs par Līvu pirmsskolas izglītības iestādi, lēmuši Cēsu novada domes deputāti.

Izveidoti stundu plāni sākumskolām par drošu un jēgpilnu tālruņa lietošanu

Turpinot darbu pie materiālu sērijas par atbildīgu tālruņa lietošanu pašiem mazākajiem, “Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm” sadarbībā ar “Iespējamās misijas” pedagoģi Agnesi Slišāni ir izveidojusi 3 stundu plānus, kas paredzēti darbam ar sākumskolas skolēniem.

Mežaparka mazdārziņu apsaimniekotāji iebilst pret jaunās skolas celtniecības plāniem

Mežaparka mazdārziņu apsaimniekotāji iebilst pret Rīgas domes plāniem celt jaunu skolu pie Kokneses prospekta un Sudraba ielas krustojuma, raksta "Latvijas Avīze".

Lietuvā jauno mācību gadu uzsāks par 3000 skolēniem mazāk nekā pērn

Lietuvā jauno mācību gadu septembrī uzsāks aptuveni 323 600 skolēni jeb par 3000 mazāk nekā pērn, liecina Izglītības un zinātnes ministrijas dati.

VM piedāvā izglītot pirmsskolas un sākumskolas pedagogus par bērnu zobu veselību

Veselības ministrija (VM) rīkos bezmaksas semināru pirmsskolas un sākumskolas pedagogiem par bērnu mutes un zobu veselību.

Izmērs, svars un pareiza nēsāšana – kas jāņem vērā, izvēloties skolēna mugursomu?

Jaunais mācību gads tuvojas straujiem soļiem, un mugursomas iegāde ir viens no darbiem, ko jāpaspēj izdarīt vēl augustā.

Padomi naudas ietaupīšanai skolas lietu iegādē

Pirmais septembris ir tepat aiz durvīm, un ikviena ģimene zina, cik finansiāli mokoši tas var būt - sagatavot bērnu jaunajam mācību gadam.