Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Satversme

Normas par pāreju uz mācībām latviešu valodā atzīst par atbilstošām Satversmei

Izglītības likuma grozījumi, kas nosaka pāreju uz mācībām valsts valodā, atbilst Satversmei, nospriedusi Satversmes tiesa (ST).

ST: Norma par augstskolu darbinieku algu publicēšanu internetā neatbilst Satversmei

Satversmes tiesa (ST) ir atzinusi, ka norma, kas paredz publicēt un vismaz astoņus gadus uzturēt valsts un pašvaldību institūciju mājaslapās informāciju par šo iestāžu amatpersonu un darbinieku atalgojumu, neatbilst Satversmei, pavēstīja ST pārstāve Ketija Strazda.

ST ierosināta vēl viena lieta par pārejas uz izglītību latviešu valodā atbilstību Satversmei

Satversmes tiesā (ST) ir ierosināta vēl viena lieta par likuma grozījumu, kas nosaka pāreju uz izglītību latviešu valodā, atbilstību Satversmei, pavēstīja ST pārstāve Ketija Strazda.

ST februāra beigās sāks vērtēt pārejas uz mācībām latviešu valodā atbilstību Satversmei

Satversmes tiesa (ST) 26.februārī plkst.10 sāks skatīt lietu, vai Satversmei atbilst Izglītības likuma grozījumi, kas nosaka pāreju uz mācībām valsts valodā, pavēstīja ST pārstāve Ketija Strazda.

Satversmes tiesā apstrīd pārejas uz mācībām latviešu valodā atbilstību Latvijas pamatlikumam

"Rīcības partijas" valdes priekšsēdētājs, bijušais Saeimas deputāts Igors Meļņikovs Satversmes tiesā (ST) ir apstrīdējis Izglītības likuma grozījumu, kas nosaka pāreju uz mācībām valsts valodā, atbilstību Satversmei, pavēstīja ST pārstāve Ketija Strazda.