Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Seminārs

Jauniešus aicina piedalīties bezmaksas semināros “Maini dzīvi, domā plašāk”!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus un jaunatnes darbā iesaistītos uz bezmaksas informatīviem semināriem “Maini dzīvi, domā plašāk”: 14. oktobrī – Rojā, 30. oktobrī – Mālpilī, 6. novembrī – Jēkabpilī.

Aicina pieteikties semināram “Beta”

Valsts izglītības satura centrs organizē sesto praktiskās ievirzes semināru “Beta” šajā mācību gadā, un tas tiek veltīts materiālzinātnei un polimērmateriālu attīstības tehnoloģijas virzienam.

Aicina pieteikties semināram “Beta”

Valsts izglītības satura centrs organizē piektās praktiskās ievirzes semināru “Beta” šajā mācību gadā, un tas tiek veltīts pārtikas, vides drošības un augu aizsardzības izaicinājumiem, paskatoties uz tiem caur zinātnes prizmu.

Augusta beigās notiks speciālistu seminārs par jauniešu izpratni un IKT prasmju pilnveidi

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) organizē projekta "Youth Work HD" noslēguma semināru "Darbs ar jaunatni: iespējas, prioritātes un izaicinājumi".

Aicina pieteikties 2017./2018.mācību gada noslēguma semināram “Beta”

Valsts izglītības satura centrs, noslēdzot šī mācību gada “Beta” semināru ciklu, sadarbībā ar "TechHub RIGA" aicina uz īpašu praktiskās ievirzes semināru, un tas tiek veltīts inovācijām un investīciju jautājumiem.

Aicina pieteikties semināram “Beta”

Valsts izglītības satura centrs organizē piekto praktiskās ievirzes semināru “Beta” šajā mācību gadā, un tas tiek veltīts enerģētikas un elektrotehnikas zinātnei.

Aicina pieteikties semināram “Beta”

Valsts izglītības satura centrs organizē ceturto praktiskās ievirzes semināru “Beta” šajā mācību gadā, un tas tiek veltīts ķīmijas zinātnei.

"Kalniem pāri" - bezmaksas atbalsta programma sērojošiem bērniem un viņu ģimenēm

"Kalniem pāri" ir bezmaksas atbalsta programma sērojošiem bērniem un viņu ģimenēm, uz kuru aicina pieteikt bērnus, kuri zaudējuši mammu, tēti, brāli, māsu vai citu sev nozīmīgu aprūpētāju, atbalsta saņemšanai.

Skolas un bērnudārzi tiek aicināti pieteikties lekcijām par veselīgiem digitālajiem paradumiem ģimenēs

No decembra Latvijas skolas un bērnu dārzi tiek aicināti pieteikties jaunam lekciju ciklam “Kā veidot veselīgus digitālo ierīču lietošanas paradumus”, kuru norise plānota nākamā gada sākumā.

Aicina pieteikties semināram “Beta”

Valsts izglītības satura centrs organizē trešo praktiskās ievirzes semināru “Beta” šajā mācību gadā, un tas tiek veltīts bioloģijas zinātnei. Seminārs tiek organizēts 10. – 12. klašu skolēniem, kuriem ir padziļināta interese par bioloģiju, kuri izstrādā zinātniskās pētniecības darbu bioloģijā vai savu nākotnes profesiju vēlas saistīt ar šo zinātni.

Aicina pieteikties semināram “Beta”

Valsts izglītības satura centrs organizē otro praktiskās ievirzes semināru “Beta” šajā mācību gadā, un tas tiek veltīts fizikas zinātnei.

Aicina piedalīties mediju izglītības seminārā

Informējam, ka šī gada oktobrī topošajiem un esošajiem skolotājiem tiek dota iespēja apmeklēt mediju izglītības semināru "Mediju izglītība skolēna rīcībspējas veidošanai".

Piesakieties semināram “Beta”!

Valsts izglītības satura centrs atsāk organizēt semināru ciklu “Beta” un pirmais seminārs būs veltīts medicīnas zinātnei. 

Dibinās Latvijas speciālo pedagogu asociāciju

8.septembrī, semināra "Kompetenču pieeja mācību saturā" notiks vispārējo un speciālo izglītības iestāžu speciālo pedagogu, speciālās izglītības skolotāju un skolotāju palīgu kopsapulce.