Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Sports

Zināmi konkursa “Gada sporta skolotājs 2018” nominanti

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konkursā “Gada sporta skolotājs 2018” noskaidroti trīs nominanti – Aiva Aišpure (Bauskas sākumskola), Sarmīte Gobiņa (Gulbenes sākumskola) un Pēteris Krastiņš (Salas vidusskola).

Ministrs bažījas, vai decentralizēta sporta sistēma var pati tikt galā ar iekšējām problēmām

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālās asamblejas ārkārtas sesijā pauda bažas, vai decentralizēta sporta sistēma var pati tikt galā ar iekšējām problēmām.

Iezīmējas uzskatu atšķirības par iecerēto mācību satura maiņu sportā

Saeimas Sporta apakškomisijā, apspriežot iecerēto kompetenču pieejā balstītu mācību saturu sportā, šodien iezīmējās uzskatu atšķirības par tās īstenošanu.

Praktiski padomi kopīgiem ģimenes treniņiem

Arī šogad 19. maijā ģimenes ar bērniem aicinātas piedalīties Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienas organizētajā 4,2 kilometru garajā Ģimeņu skrējienā. Kā sagatavoties maratonam kopā ar visu ģimeni, stāsta Rimi Bērniem eksperts, fitnesa treneris Kārlis Birmanis, un aicina uz bezmaksas iesildīšanās treniņiem Mežaparkā katru svētdienas rītu.

Prezidents norāda uz sporta pedagogu būtisko lomu

Sporta skolotāju regulārais darbs ar jauniešiem atbilstoši katra skolēna spējām, ir viens no izšķirošajiem faktoriem, lai uzlabotu viņu fizisko sagatavotību.

Daiļslidotāja Ņikitina: Sportā un mācībās svarīga ir motivācija

Latvijas olimpiskās izlases jaunākā dalībniece, 17 gadus jaunā daiļslidotāja Diāna Ņikitina janvārī debitēja Eiropas čempionātā Maskavā.

Daiļslidotājs Vasiļjevs: Esmu lepns par skolas biedriem, kuri veiksmīgi startē mācību olimpiādēs

Ziemas Olimpisko spēļu debitants, daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs dalību prestižākajās četrgades sacensībās jau ir noslēdzis.

Šorttrekists Zvejnieks: Piedalīšanās pētījumā ir iespēja pārbaudīt sevi

Šorttrekists Roberts Zvejnieks Phjončhanā piedalās savās pirmajās ziemas olimpiskajās spēlēs. Viņš uzsver izglītības lielo nozīmi dzīvē un aicina 15 gadus jaunus puišus un meitenes piedalīties “Starptautiskā skolēnu novērtēšanas pētījumā OECD PISA 2018”.

Ātrslidotājs Haralds Silovs: OECD izglītības pētījums ir kā komandu sacensības

“OECD Starptautiskajā skolēnu novērtēšanas pētījumā PISA 2018” piedalīsies 15 gadu veci skolēni no 72 valstīm, tostarp arī Latvijas.

Latvijas olimpieši aicina skolēnus piedalīties starptautiskā izglītības pētījumā

Skolēnus, kuri sasnieguši 15 gadu vecumu, aicina piedalīties "Starptautiskās skolēnu novērtēšanas programmas OECD PISA 2018" pētījumā.

Gada sporta skolotāja – Signe Lūsiņa no Valmieras sākumskolas

“Latvijas Gada balvas sportā 2017” noslēguma ceremonijā 21. decembrī paziņots arī konkursa “Gada sporta skolotājs 2017” uzvarētājs.

Šadurskis: Olimpisko spēļu sacensību norise Latvijā varētu veicināt valsts atpazīstamību

Olimpisko spēļu sacensību norise Latvijā var veicināt Latvijas atpazīstamību un prestižu, uzskata izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

IZM: Dažādu sporta veidu apmācību drošības prasības jānosaka federācijām

Dažādu sporta veidu apmācību drošības prasības jānosaka attiecīgajām federācijām.

IZM aizvien cer uz papildu 2,4 miljoniem sporta nozarei nākamā gada budžetā

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) aizvien cer, ka valdība pieņems sporta nozarei pozitīvu lēmumu saistībā ar nākamgad trūkstošajiem 2,4 miljoniem eiro.