Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Studijas

"airBaltic" Pilotu akadēmija sākusi uzņemšanu rudens grupai

Latvijas nacionālās lidsabiedrības "airBaltic" izveidotā Pilotu akadēmija "airBalticTraining" sākusi studentu uzņemšanu rudens grupai, informēja "airBaltic" pārstāvji.

Baltijas valstu skolās iegūtie akadēmiskie grādi turpmāk būs vienlīdz vērtīgi

Baltijas valstu izglītības iestādēs iegūtie akadēmiskie grādi turpmāk būs vienlīdz vērtīgi, lēmis Ministru kabinets.

Aptauja: Vecāki vēlas, lai bērni studētu IT jomā, bet jaunieši grib būt pavāri un sportisti

Latvijā lielākā daļa vecāku vēlas, lai bērni studētu informācijas tehnoloģiju (IT) jomā, bet jaunieši lielākoties grib būt pavāri un sportisti, pavēstīja "Swedbank" mediju attiecību vadītāja Kristīne Jakubovska, atsaucoties uz bankas veikto aptauju datiem.

ĀM un Augstākās izglītības eksporta apvienība sadarbosies ārvalstu studentu piesaistē

Ārlietu ministrija (ĀM) un Augstākās izglītības eksporta apvienība sadarbosies ārvalstu studentu piesaistē, tā paredz parakstītais sadarbības memorands.

Atbalsta plašākas piekļuves Latvijas darba tirgum piešķiršanu ārvalstu pētniekiem

Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Imigrācijas likumā, kas ārvalstu pētniekiem paredz piešķirt krietni plašāku piekļuvi Latvijas darba tirgum, tādējādi radot labvēlīgākus nosacījumus augstas kvalifikācijas ārzemnieku piesaistei.

Lietuva atbalstīs labākajās pasaules augstskolās uzņemtos studentus, kas plāno atgriezties dzimtenē

Lietuvas valdība atbalstīs labākajās pasaules augstskolās uzņemtos studentus, kas plāno pēc mācībām atgriezties strādāt Lietuvā.

LU un RTU ierindojas "Jaunās Eiropas" zinātnes universitāšu reitinga otrajā pusē

Latvijas Universitāte (LU) un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) "Jaunās Eiropas" zinātnes universitāšu reitingā ierindojušās attiecīgi 31.-40. un 41.+ vietā, liecina "Times Higher Education" publicētais universitāšu reitings.

Augstskolas un koledžas reģistrēt un uzņemt reflektantus varēs no 15.marta

Augstskolas un koledžas reflektantus pirmajā gadā pēc vidējās izglītības iegūšanas varēs sākt reģistrēt un uzņemt no 2018.gada 15.marta, šodien lēma valdība.

Prezidents: Augstskolām jāvadās pēc tautsaimniecības vajadzībām

Latvijas augstskolām ir jāspēj atbildēt uz tautsaimniecības pieprasījumu pēc konkrētiem speciālistiem, apmeklējot Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), atzina Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Rektoru padome rosina atteikties no studiju virzienu akreditācijas

Vērtējot tendences Eiropas augstākās izglītības telpā, būtu apsverama iespējamība Latvijā atteikties no studiju virzienu akreditācijas, pārejot uz augstākās izglītības institūciju akreditāciju, rosina Rektoru padome (RP).