Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Studiju kredīts

AirBaltic aicina pieteikties lidojumu skolai

Līdz 30.jūnijam iespējams pieteikties Latvijas Nacionālā aviosabiedrības airBaltic izveidotajai lidojumu skolas – airBaltic Pilot Academy rudens grupai.

Šogad sāks dzēst vairāk nekā 600 valsts galvoto studiju un studējošo kredītu

Šogad sāks dzēst vairāk nekā 600 valsts galvoto studiju un studējošo kredītu, paredz otrdien Ministru kabinetā atbalstītais Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izstrādātais profesiju saraksts un speciālistu skaits, kuriem šogad sāks dzēst valsts galvoto studiju un studējošo kredītu.

Šogad no valsts līdzekļiem studējošā kredītu plānots sākt dzēst 200 personām

Šogad studējošo kredīta dzēšanu no valsts budžeta līdzekļiem 2,398 miljonu eiro apmērā plānots sākt dzēst 200 tā ņēmējiem, liecina Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais rīkojuma projekts.

Studiju un studējošo kredītus 2018.gadā izsniegs "SEB banka"

Finanšu ministrijas (FM) rīkotajā izsolē kredītiestādēm par tiesībām izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu uzvarēja vienīgais izsoles dalībnieks - AS "SEB banka", informēja FM.

Februāra otrajā pusē atkārtoti plāno izsolīt tiesības izsniegt studējošā un studiju kredītus

Finanšu ministrija (FM) 22.februārī plāno rīkot atkārtotu izsoli par tiesībām šogad izsniegt studiju un studējošo kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Janvāra beigās izsolīs tiesības kreditēt studējošos ar valsts galvojumu

Finanšu ministrija 31.janvārī izsolīs tiesības kreditēt studējošos ar valsts galvojumu, liecina Valsts kases publiskotā informācija.

"SEB banka" šogad piešķīrusi gandrīz 1550 studiju un studējošo kredītu ar valsts galvojumu

"SEB banka" šogad piešķīrusi gandrīz 1550 studiju un studējošo kredītu ar valsts galvojumu vairāk nekā 8,3 miljonu eiro apmērā, informēja bankas komunikācijas projektu vadītāja Jeļena Kontusa.

Nākamgad studējošo kreditēšanai valsts galvojuma apmērs būs 35,9 miljoni eiro

Nākamgad studiju un studējošo kreditēšanai nepieciešamā valsts galvojuma apmērs būs tāds pats kā līdz šim - 35 956 620 eiro, lēma valdība.