Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Studiju kvalitāte

Augstskolām studiju programmu attīstīšanai pieejami 7,14 miljoni eiro

Augstskolām studiju programmu attīstīšanai pieejami 7,14 miljoni eiro, informēja Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA).

LU un RTU ierindojas "Jaunās Eiropas" zinātnes universitāšu reitinga otrajā pusē

Latvijas Universitāte (LU) un Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) "Jaunās Eiropas" zinātnes universitāšu reitingā ierindojušās attiecīgi 31.-40. un 41.+ vietā, liecina "Times Higher Education" publicētais universitāšu reitings.

Pasaules Bankas ieteikumi augstākās izglītības modernizācijai

Spēcīga un pētniecībā balstīta doktorantūra, prognozējamas un pārredzamas karjeras struktūras izveide palīdzēs Latvijai pievilināt izcilus prātus no ārzemēm un arī saglabāt savus talantus universitātēs, uzskata Pasaules Banka (PB).

Ar ES fondu atbalstu cer uzlabot studiju programmu kvalitāti

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi atklātu projektu iesniegumu atlasi augstskolām un koledžām, kurām ir iespēja ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu uzlabot pārvaldību un pilnveidot studiju programmu saturu, informēja CFLA.

Valsts prezidents: Augstskolām jāstiprina Latvijas izglītības sistēmas starptautiskā konkurētspēja

Latvijas augstskolām ir mērķtiecīgi jāstrādā, lai stiprinātu valsts izglītības sistēmas starptautisko konkurētspēju, uzsvēris Valsts prezidents Raimonds Vējonis, tiekoties ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektoru profesoru Aigaru Pētersonu.

Diskutēs par nākotnes izaicinājumiem un tendencēm augstākajā izglītībā Latvijā

Pēc mēneša Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies Latvijas Studentu apvienības (LSA) organizētais "Nākotnes Studiju forums 2018: Izaicinājumi un tendences augstākajā izglītībā Latvijā", informēja LSA.

Pētījums: Studenti apmierināti ar studiju kvalitāti Latvijā

Kopumā studenti ir apmierināti ar studiju kvalitāti Latvijā, liecina "Eurostudent VI" pētījuma "Studentu sociālie un ekonomiskie apstākļi Latvijā" rezultāti.

Auziņš: Augstākās izglītības reformas nepieciešamas, lai nezaudētu nākotnes līderus

Augstākās izglītības optimizēšanai nepieciešama politiskā griba un spējas realizēt reformas, intervijā Latvijas radio teica bijušais Latvijas Universitātes rektors, profesors Mārcis Auziņš.

Valsts kontrole nobažījusies par augstākās izglītības studiju kvalitāti

Trūkumi augstākās izglītības finansēšanas sistēmā raisa bažas arī par studiju kvalitāti, vērtējot šīs sistēmas efektivitāti, secinājusi Valsts kontrole (VK).

Parakstīs vienošanos par labu praksi ārvalstu studējošo piesaistē un studiju nodrošināšanā

Šodien plkst.10 Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis ar vairākām augstskolām parakstīs vienošanos par labu praksi ārvalstu studējošo piesaistē un studiju nodrošināšanā.

Kādas augstākās izglītības reformas Latvijā ir nepieciešamas?

Turpinām rakstu sēriju par izglītības sistēmā nepieciešamajām pārmaiņām kā priekšnosacījumu tam, ka Latvija kļūst par labklājības valsti.

Pasaules augstskolu reitingā LU noslīdējusi līdz 898.vietai

Pasaules augstskolu reitingā "The Times Higher Educations" Latvijas Universitāte (LU) ir noslīdējusi krietni zemāk nekā pērn.