Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Valsts kontrole

Iesaka noteikt attālumu, ko skolēni līdz skolas autobusam vai pieturai var veikt kājām

Valstī būtu jānosaka vienots attālums, ko skolēni var veikt kājām līdz skolas autobusam vai pieturai, trešdien secināts Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) apvienotajā Tautsaimniecības komitejas un Izglītības un kultūras komitejas sēdē.

LPS: VK norādītie trūkumi par skolēnu pārvadājumiem vērsti uz seku konstatāciju, nevis cēloņu analīzi

Valsts kontroles (VK) revīzijā par skolēnu pārvadājumiem norādītie trūkumi pamatā ir vērsti uz seku konstatāciju, nevis uz to cēloņu analīzi, pauda Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdis Gints Kaminskis.

Valsts kontrole: Pašvaldību organizētajos skolēnu pārvadājumos nav izpratnes par bērnu atšķirīgajām vajadzībām

Pašvaldību organizētajos skolēnu pārvadājumos nav izpratnes par bērnu atšķirīgajām situācijām un vajadzībām, secināts Valsts kontroles revīzijā par pašvaldību rīcību, nodrošinot skolēnu pārvadājumus.

Valsts kontrole: Necaurskatāma pedagogu atlīdzības sistēma rada risku prettiesiskam valsts līdzekļu izlietojumam

Neskaidra, nesaprotama un necaurskatāma pedagogu atlīdzības sistēma rada risku prettiesiskam valsts līdzekļu izlietojumam un apdraud profesijas prestižu, uzskata valsts kontroliere Elita Krūmiņa.

Pēc revīzijas rosina pedagogiem noteikt 40 stundu darba nedēļu

Valsts kontrole ieteikusi Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) izvērtēt iespēju vispārējās izglītības iestāžu pedagogiem noteikt normālo jeb 40 stundu slodzi nedēļā, atsakoties no līdzšinējās 30 stundu slodzes.

Valsts kontrole: Pedagogu darba samaksas sistēmā nepieciešami būtiski pilnveidojumi

Pedagogu darba samaksas sistēmā nepieciešami būtiski pilnveidojumi, revīzijā par mērķdotācijām pedagogu atlīdzībai secinājusi Valsts kontrole.

Prezidents Priekuļu skolēniem stāstīs par viltus ziņām

Valsts prezidents Raimonds Vējonis Priekuļu vidusskolas 9.klases skolēniem vadīs sociālo zinību mācību stundu par viltus ziņām, informēja izglītības programmā "Iespējamā misija".