Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • Valsts prezidents

LIZDA lūdz Vējoni veicināt cieņpilnu attieksmi pret pedagogiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) vērsusies pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa ar aicinājumu ņemt vērā arodbiedrības darbu, cenšoties nenonākt līdz pedagogu protesta akcijai, un veicināt cieņpilnu attieksmi pret pedagogiem.

Prezidents: Izglītības jomai tiek novirzīts pietiekami daudz līdzekļu

Izglītības jomai tiek novirzīts pietiekami daudz līdzekļu, savukārt streiku organizēšana ne vienmēr ir labākais veids, lai panāktu kādus rezultātus, komentējot skolotāju algu pieauguma jautājumu, pēc tikšanās ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Prezidents: Skolotāji ar savu devumu veido uz zināšanām balstītu sabiedrību, kas stiprina valsti

Skolotāji ar savu devumu veido uz zināšanām balstītu sabiedrību, kas stiprina valsti, apsveikumā Skolotāju dienā pedagogiem norādīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Prezidents izsludina likuma grozījumus jaunā mācību satura ieviešanai

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir izsludinājis grozījumus Vispārējās izglītības likumā, kas ļauj turpināt jaunā mācību satura un mācīšanās pieejas ieviešanu, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Prezidents norāda uz sporta pedagogu būtisko lomu

Sporta skolotāju regulārais darbs ar jauniešiem atbilstoši katra skolēna spējām, ir viens no izšķirošajiem faktoriem, lai uzlabotu viņu fizisko sagatavotību.

Prezidents aicina zinātniekus koncentrēties uz pētījumiem ar patentēšanas potenciālu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, tiekoties ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektoru Leonīdu Ribicki un attīstības prorektoru Artūru Zepu, norādīja, ka zinātnes nozarē nepieciešams koncentrēt resursus tiem pētījumiem, kam ir patentēšanas potenciāls, informēja prezidenta kancelejā.

Prezidents: Augstskolām jāvadās pēc tautsaimniecības vajadzībām

Latvijas augstskolām ir jāspēj atbildēt uz tautsaimniecības pieprasījumu pēc konkrētiem speciālistiem, apmeklējot Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), atzina Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents: Augstskolām jāstiprina Latvijas izglītības sistēmas starptautiskā konkurētspēja

Latvijas augstskolām ir mērķtiecīgi jāstrādā, lai stiprinātu valsts izglītības sistēmas starptautisko konkurētspēju, uzsvēris Valsts prezidents Raimonds Vējonis, tiekoties ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektoru profesoru Aigaru Pētersonu.

Grupa krievvalodīgo bērnu vecāku pieprasa izglītības ministra demisiju

Mazākumtautību bērnu vecāku iniciatīvas "Saglabāsim krievu valodu Latvijas izglītībā" pārstāvji vērsušies pie Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Ministru prezidenta Māra Kučinska ar lūgumu iniciēt izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska demisiju.

Prezidents aicina aktīvi līdzdarboties, lai gūtu personiskus panākumus un veicinātu valsts izaugsmi

Tikai ar aktīvu līdzdalību ir iespējams gūt personiskus panākumus, kā arī veicināt savas valsts izaugsmi, apbalvojot ikgadējā skolēnu konkursa "Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā" uzvarētājus sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Prezidents: Uz latviešu valodu izglītībā jāpāriet pakāpeniski; līdz šim tam trūcis politiskās gribas

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pamatā atbalsta ieceri pāriet uz izglītību tikai valsts valodā, taču uzsver, ka tam ir jānotiek pakāpeniski.

Prezidents: Pašvaldību ieguldījums eksakto mācību priekšmetu apguvē ir ilgtermiņa investīcija

Pašvaldību ieguldījums eksakto mācību priekšmetu apguvē ir ilgtermiņa investīcijas ražošanas attīstībai Latvijā.

Aicinām skolēnus radošā konkursā veidot uzrunu Latvijas dzimšanas dienā

Valsts prezidenta kanceleja aicina visu Latvijas skolu 5.-12. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā.

Prezidents: Mūsdienīgu un atvērtu sabiedrību veido zinošas personības

Mūsdienīgu un atvērtu sabiedrību veido personības, kas ir zinošas, bet prot kritiski izvērtēt savas zināšanas un ir gatavas iestāties par savu viedokli.

Prezidents aicina nekavēties ar reformu ieviešanu izglītībā

Latvijā gadiem runāts par nepieciešamajām reformām veselības nozarē un tikai tagad tiek pieņemti lēmumi - izglītības jomā pārmaiņas jāievieš ātrāk.