Lietotājvārds
Parole

  • Birkas:
  • VARAM

VARAM sāktais remigrācijas projekts palīdzējis atgriezties Latvijā 399 cilvēkiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pērn sāktais remigrācijas projekts palīdzējis atgriezties Latvijā 399 cilvēkiem, informēja ministrijā.

Valdība lems par 450 000 eiro mērķdotācijas sadali internātskolām

Valdība šodien lems par 448 272 eiro mērķdotācijas sadali internātskolām, liecina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātais rīkojums.

Latvijā visvairāk grib atgriezties ģimenes ar bērniem, taču problēmas atrast vietu bērnudārzos

Uz dzīvi Latvijā galvenokārt atgriezties grib ģimenes ar bērniem, taču problēmas ir ar iekārtošanos bērnudārzos, pastāstīja latviešu remigrācijas atbalsta pilotprojekta Rīgas reģiona koordinatore Ramona Liepiņa-Krauja.

Remigrācijas koordinatori: Aizbraukušos īpaši interesē darba, izglītības un uzņēmējdarbības iespējas

Interesi par atgriešanos Latvijā izrāda gan ģimenes ar bērniem, gan atsevišķas personas - īpaši aktuāli ir jautājumi par darba un izglītības iespējām, kā arī mājokli un atbalstu uzņēmējdarbībai, pastāstīja šopavasar sāktā latviešu remigrācijas atbalsta pilotprojekta reģionālie koordinatori.

VARAM speciālisti palīdzēs veicināt izbraukušo tautiešu atgriešanos Latvijā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sākusi latviešu remigrācijas atbalsta pilotprojektu, izveidojot piecu reģionālo remigrācijas koordinatoru tīklu, kuru uzdevums ir veicināt izbraukušo latviešu atgriešanos mājās, pavēstīja ministrijas pārstāve Santa Vaļuma.

Stājas spēkā jauna kārtība internātskolām paredzēto mērķdotāciju aprēķināšanai

Spēkā stājas decembrī valdībā apstiprinātā jaunā kārtība, kādā pašvaldībām šogad tiks aprēķināta un piešķirta mērķdotācija pašvaldību dibināto internātskolu uzturēšanas izdevumu daļējai segšanai.

Audzēkņu vecāku sūdzībā par Rēzeknes pilsētas domes lēmumu atsāk lietvedību

Audzēkņu vecāku sūdzībā par Rēzeknes pilsētas domes lēmumu par ēdināšanas izmaksu noteikšanu Rēzeknes pilsētas izglītības iestādēs atsākta lietvedība pēc būtības.

Gerhards pieprasa pārtraukt iekasēt ēdināšanas maksu Rēzeknes speciālajās skolās

VARAM ministrs Kaspars Gerhards devis rīkojumu apturēt Rēzeknes pilsētas domes lēmumu.