PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 04. marts

Alise, Auce, Enija

10406.jpeg
Foto: Reinis Inkēns / Saeimas Kanceleja
Valsts prezidents Raimonds Vējonis skolēniem jaunajā mācību gadā novēl ieraudzīt skaisto, daudzveidīgo un interesanto sev apkārt.

“Mīļie Latvijas skolēni, studenti, pedagogi un vecāki! Sirsnīgi sveicu visus 1. septembrī – Zinību dienā!

Latvijas skolēni!

Lielas lietas mēs varēsim sasniegt tikai tad, ja būsim gudri, aizrautīgi un zinātkāri. Novēlu šajā mācību gadā apgūt jaunas prasmes un iemaņas, atklāt jaunus brīnumus, atrast jaunus draugus un ieraudzīt, cik skaista, daudzveidīga un interesanta ir pasaule mums apkārt. Mūziku vieglāk apgūt, ja labi zinām matemātiku. Labu darbu bioloģijā un ķīmijā neuzrakstīsi, ja nebūsi mācījies gramatiku. Mācieties domāt, diskutēt un sadarboties! Zināšanas ir spēks, ko mums neviens nevar atņemt. Tas ir spēks, kas veido mūsu nākotni. Audziet lieli un gudri Latvijai!

Latvijas augstskolu studenti!

Aicinu un novēlu jums studiju laikā mērķtiecīgi stiprināt pamatu savai nākotnes izaugsmei. Mūsu valstij ir nepieciešami gudri akadēmiski prāti, praksē nostiprinātas prasmes un jaunas idejas ikvienā nozarē. Mums ir nepieciešami cilvēki, kuri ir gatavi pieņemt drosmīgus lēmumus un atbildēt par tiem. Mācieties no labākajiem, un jūs paši kļūsiet par labākajiem!

Cienījamie pedagogi bērnudārzos, skolās un augstskolās!

Jūsu rokās ir mūsu Latvijas bērni un jaunieši – mūsu valsts nākotne. Es ticu un zinu, ka jūs arī šajā mācību gadā būsiet viņiem gan lieliski skolotāji un pasniedzēji, gan izcils piemērs jauniešu personību izaugsmei, stabilai vērtību sistēmai un dzīves gudrībai. Lai mācību gada ikdiena sniedz gandarījumu par jūsu audzēkņu panākumiem! Lai jūsos jaunajā mācību gadā joprojām ir dzīva vēlme mācīties un augt, - tāpat kā jūsu audzēkņos!

Mīļie vecāki!

Arī jums šodien sākas jaunais mācību gads. Jūsu bērniem būs ļoti svarīgs jūsu atbalsts viņu mērķu sasniegšanā. Esiet ieinteresēti un konstruktīvi sadarbības partneri pedagogiem! Tā mēs kopā veidosim kvalitatīvu izglītības sistēmu, kas Latvijas jauniešiem ļaus pilnveidot sevi, īstenot viņu sapņus un veiksmīgi konkurēt gan Latvijas, gan starptautiskā līmenī.

Lai izcils jaunais mācību gads Latvijas bērnudārzos, skolās un augstskolās!”

 

Arī E-klase ikvienu sveic 1.septembrī!

Latvijas skolās mācās talantīgi bērni un jaunieši un apgūt zināšanas tiem palīdz pedagogi. Viņi ir tie, kuri skolēniem parāda virzienu, kurā skatīties, palīdz saskatīt zināšanu bagātību un kritiskās domāšanas spēku. Bez pedagogu audzināšanas, pacietības, zināšanu nodošanas un sniegtās iedvesmas nebūtu iespējams realizēt pat talantīgāko skolēnu potenciālu.

Pateicoties skolotājiem, mēs varam lepoties ar izciliem Latvijas talantiem, kuru sasniegumi katru dienu mūs iedvesmo jauniem darbiem. Ceram, ka jaunajā mācību gadā ikvienam pedagogam izdosies ne tikai palīdzēt attīstīties skolēniem, bet arī gūt gandarījumu un lepnumu par paveikto darbu, ko katru dienu veicat mācību iestādēs, pašaizliedzīgi izglītojot un audzinot skolēnus!

Ceram, ka pirmais septembris ir sācies priecīgi un svinīgi arī Jūsu skolā! Jaunajā 2016./2017. mācību gadā skolēniem novēlam teicamas sekmes, zinātkāri, motivāciju, mērķtiecību un dzīvesprieku, vecākiem – sapratni, atbalstu, mīlestību, bet pedagogiem - gandarījumu, pārliecību par savu darbu, aizrautību, izturību, kā arī arvien jaunus panākumus!