Spēle, kas būs pieejama internetā, mācīs 1.-9.klases skolēniem pareizu rīcību ugunsnedrošās situācijās. VRAA norāda, ka spēlei būs jāsekmē ugunsdrošības un civilās aizsardzības zināšanas mērķauditorijas vidū, izglītojošo saturu padarot interaktīvu, atraktīvu un plaši pieejamu, kas nodrošina individuālu pieeju katram spēles lietotājam - izvēlēties laiku, vietu un zināšanu apguves secību, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Iepirkuma nolikumā par spēles izveidošanu VRAA ir noteikusi prasības pretendentiem saistībā ar spēles izstrādi. Konkursa pretendentiem jāpiedāvā spēles saturiskais redzējums, spēles dizaina un struktūras vīzija, dizaina elementi un skices, kā arī jāpiedāvā atbilstošākais tehnoloģiskais risinājums, spēles uzbūves koncepcija. Tāpat VRAA vēlas saņemt priekšlikumus par spēles izplatīšanu sociālajos tīklos un par aplikācijas izstrādi spēlei.

Spēles izstrādātāju paredzēts izvēlēties divās kārtās. Pirmā kārta būs konkurss, kurā noskaidros personas vai personu apvienības, kas iegūs trīs godalgas. Tālāk pirmo trīs vietu ieguvēji tiks uzaicināti uz iepirkuma procedūras otro kārtu - pārrunām.