Šī būs lieliska iespēja ne vien jautrā koncertā sastapt gadu gaitā iemīļotos “Brīnumskapja” tēlus – Kaķīti Laķīti, Malvīni, Kodi un citus, bet arī izbaudīt īstas balles atmosfēru viskrāšņākajā Rīgas svētku zālē, pirms koncerta doties vēsturiskos piedzīvojumos nama viduslaiku pagrabos, kā arī iestāties atjaunotajā MELNGALVJU MĀSĪBĀ UN BRĀLĪBĀ, personīgi saņemot īpašu Kaķīša Laķīša parakstītu apliecinājumu viņa svētku rezidencē – Melngalvju nama prezidentu kabinetos.

Pasākuma laikā bērni un viņu vecāki kļūs ne vien par koncertizrādes vērotājiem, bet arī par pilntiesīgiem tās dalībniekiem, aktīvi iesaistoties un līdzdarbojoties jautrajās aktivitātēs.

Neticēsiet, bet Kaķīša Laķīša vecvecvecvecvecvecvecvecvecvecvecvecvecvec...tēva kažoks bija spilgti melnā krāsā. Esot bijis turīgs tirgotājs, ar kuģiem no tāltālām zemēm vedis uz Rīgu smalkas mantas pārdošanai un regulāri organizējis balles saviem draugiem pašā Rīgas centrā – Melngalvju namā.  

Leģendas ir dažādas, bet viena no tām vēsta, ka pie Melngalvju brālības dibināšanas klāt bijis šis Kaķīša Laķīša vecradinieks, un ļoti iespējams, ka melnā krāsa brālības un nama nosaukumā ir tieši viņa spilgti melnā kažoka nopelns. Godājot savu priekšgājēju, Kaķītis Laķītis ir gatavs leģendāro brālību atjaunot, pievienot tai arī māsību, un to visu kopīgi nosvinēt grandiozajā “Brīnumskapja” ballē.

Video:

 

Pasākumu norises laiki:

27. decembrī plkst.18.00
28. decembrī plkst.15.00

29. decembrī plkst. 11.00

30. decembrī plkst.11.00

Biļetes uz pasākumiem iespējams iegādāties Melngalvju nama kasē, Biļešu servisa kasēs, kā arī mājaslapā. 

Ieteicamais vecums pasākuma apmeklēšanai – no 3 gadu vecuma (vecāku pavadībā).

Uz pasākumiem iespējams iegādāties arī grupas biļetes, sazinoties ar Melngalvju nama vadītāja pienākumu izpildītāju Agnesi Kvederi pa tālruni 22044195.

Reklāmraksts