Jelgavas novada Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola jaunajā 2021./2022. mācību gadā piedāvā apgūt sešas profesijas, tajā skaitā izglītības programmu “Restaurācija” profesijā restauratora asistents. Skola durvis katru gadu ver pamatskolu un vidusskolu absolventiem, aicinot mācīties un apgūt restauratora asistenta profesiju un mācību laikā darboties skolas mācību darbnīcās “Restauratoru nams” un praktizēties kultūrvēsturiski nozīmīgajā Zaļāsmuižas ēkā, kurā skola mīt jau simts gadus. Izmanto iespēju un piesakies, lai apgūtu:

  • Restauratora asistents (pēc pamatskolas, mācību ilgums 4 gadi);
  • Restauratora asistents (pēc vidusskolas, mācību ilgums 2 gadi)

Skola uzņem ne tikai šī gada pamatskolu un vidusskolu absolventus, bet arī citus interesentus! Neatliec iespēju kļūt par konkurētspējīgu speciālistu sev tuvā jomā un piesakies mācībām Zaļenieku komerciālajā un amatniecības vidusskolā.

Noskaties sirsnīgu stāstu par kāda jaunieša ceļu līdz restauratora asistenta diplomam:

► Par iespējām citās programmās stāstīsim nākošajā publikācijā, vairāk info par mācībām www.zav.lv, kā arī vari uzdot sev interesējošus jautājumus Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas Facebook vietnē.

Ja esi ieinteresēts uzzināt vairāk, tad pamatskolu un vidusskolu skolēnu grupām piedāvājam iespēju pieteikties tiešsaistes klases nodarbībai, kuras laikā varēsi sīkāk izzināt skolā piedāvātās profesijas. Sīkāka informācija par grupu pieteikšanu pie mūsu skolas pedagoga karjeras konsultanta pa e-pastu [email protected].

Reklāmraksts