Tāpat piedzīvotas visspilgtākās emocijas, atrasti jauni draugi un vēlreiz novērtēti esošie. 

Kādam  spēles ir kalpojušas par atspēriena punktu jauniem panākumiem, bet citam tās palīdzēja izprast un nospraust personīgus mērķus, uz kuriem tiekties.

Mēs meklējam tavu, tava drauga, skolotāja vai bērna unikālo ZZ Čempionāta stāstu, vispirms piedāvājot čempionāta dalībnieces Līnas personīgo pieredzi.

Līna no Rīgas Igauņu pamatskolas ar savu komandu pirmo reizi pieteicās dalībai ZZ Čempionātā, būdama ceturtās klases skolniece, taču tajā gadā viņiem nepaveicās.  Tikai pateicoties skolotāju spītībai, skolnieces un viņas klasesbiedru vēlmei pārliecināties par saviem spēkiem un vēlreiz izmēģināt laimi, Rīgas Igauņu pamatskolas 5.a klasei izdevās iekļūt ne vien pusfinālos, kas jau ir liels piedzīvojums, bet, uzvarot finālā 4.-5. klašu grupā, pat nonākt līdz Milānas Expo.

“Atceros, ka sākās liels lietus un bijām salijuši. Skolotājai toreiz teicu, ka vismaz tas paliks atmiņā. Arī klasesbiedrene jau gribēja doties prom, jo bijām pārliecināti, ka nekādu vietu nedabūsim,” stāsta Igauņu pamatskolas nu jau 6.a klases skolniece Līna.

“Pateicoties ZZ Čempionātam un visam procesam, ko Līna ar klasi ir izgājusi, viņi ir viens otru iepazinuši un tapuši par īstiem draugiem,” stāsta Līnas mamma, Agnese.

Taču daudz vairāk par savu unikālo pieredzi un emocijām Līna ar mammu Agnesi izstāstīs pašas viņu video stāstā.

Arī tu to vari!