AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Aktualitātes


“Pilna doma” konkurss vidusskolu skolēniem un skolotājiem

Vai Jūs gribētu, lai skolēni attīsta savu kritisko domāšanu? Vai Jūs gribētu kopīgi īstenot žurnālistikas pētījuma projektu, ar to piedaloties konkursā?


Premjers: Apšaubīt Ministru kabineta iespēju lemt par augstskolas likvidāciju ir absurdi

Apšaubīt Ministru kabineta (MK) iespēju lemt par augstskolas likvidāciju ir absurdi, uzskata premjerministrs Māris Kučinskis.


Ministrs: Augstskolu apvienošanas rezultātā ieguvēji ir studenti

Augstskolu apvienošanas rezultātā ieguvēji ir studenti, topošie skolotāji un nākotnes izglītības kvalitāte, uzskata izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.


Šogad reflektantu uzņemšana augstākās izglītības iestādēs sāksies 1.jūlijā

Šogad reflektantu uzņemšana augstākās izglītības iestādēs sāksies 1.jūlijā, vakar, 28.martā, lēma Ministru kabinets.


RPIVA likvidēs ar 1.oktobri

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) beigs pastāvēt ar šī gada 1.oktobri, lēma Ministru kabinets (MK).


NVA filiāles pieņem darba devēju pieteikumus skolēnu nodarbināšanai vasarā

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs ir sākusies darba devēju pieteikumu pieņemšana skolēnu nodarbināšanai šovasar. 


E-prasmju nedēļā: vebinārs par personības attīstību digitālajā laikmetā

E-prasmju nedēļā trešdien, 29.martā, no plkst. 10.00 līdz 11.30 kompetences centrā "Lielvārds" UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) rīkos diskusiju.


Pie valdības ēkas, veidojot "dzīvo ķēdi", protestēs pret RPIVA likvidāciju

Šodien plkst.11.30 pie Ministru kabineta notiks Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) protesta akcija.


Premjers: Atbildību par RPIVA likvidāciju uzņemsies ministrs

Atbildību par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) likvidāciju uzņemsies izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. 


LIVA prezidenta amatam virzīs Siguldas Valsts ģimnāzijas direktoru Kalvānu

Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas (LIVA) prezidenta amatam izraudzīts Siguldas Valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns.


Rimšēvičs: Nevienlīdzības mazināšanai nepieciešami uzlabojumi izglītības sistēmā

Latvijā nevienlīdzības mazināšanai primāri ir nepieciešami uzlabojumi izglītības sistēmā.


Latvijas Studentu apvienību turpinās vadīt Maira Belova

Sestdien, 25.martā, Rīgas Stradiņa universitātē norisinājās ikgadējais Latvija Studentu apvienības (LSA) Kongress. 


Seminārā diskutē par e-prasmēm nodarbinātības veicināšanai

E-prasmes ir kļuvušas par stingru prasību kā izglītībā, tā darba tirgū, nešķirojot cilvēkus pēc vecuma vai profesijas.


Vērtēs rosinājumu noteikt jauno profesiju standartu apstiprināšanas kārtību

Saeima nodevusi izskatīšanai komisijās likuma grozījumus, kas paredz noteikt jauno profesiju standartu apstiprināšanas un publiskošanas kārtību.


Tiesībsargs: Pašvaldība manipulē ar privāto bērnudārzu līdzfinansējuma jautājumu

Šī gada sākumā daudzi vecāki, kuru atvases apmeklē privātās pirmsskolas izglītības iestādes, saņēma informāciju par mācību maksas paaugstināšanu. 


Skolēni aicināti pieteikties ēst gatavošanas konkursā

Vairums Latvijas skolu jauniešu vecuma grupā no 5. līdz 9. klasei savas ēst gatavošanas prasmes un zināšanas par veselīgu uzturu vērtē kā labas un teicamas. Twitter sadaļa

@eklase @AgitaMace Labdien! Vajadzība pēc aplikācijas skolotājiem ir saprotama. Pagaidām realizācijas termiņu vēl nevaram prognozēt.
@eklase @JansonsM Labdien! Lūdzam mums DM iesūtī savu telefona numuru, lai varam apskatīt profila informāciju un rast risinājumu.
@eklase @JAMikdiena Veikti labojumi. Vai pēc aplikācijas versijas atjaunināšanas pielikumu problēma atkārtojas? Pasta problēmas risināsim.
@eklase @JansonsM Labdien! Veikti labojumi. Vai pēc aplikācijas versijas atjauninājuma uzstādīšanas problēma atkārtojas?
@eklase @JansonsM Labdien! Šobrīd saskaramies ar problēmu pielikumu atvēršanu tieši Android aplikācijā. Centīsimies prob. novērst tuvāko dienu laikā
@eklase @Madara54321 Labdien! Lūdzu, atsūtiet mums šeit DM (direct message) savu vārdu un telefona nr., pieslēgsim Jums Jauno versiju!
@eklase @laacz Labdien! Skolēnu izvēlni vecākiem un skolēniem ar vienu iestādi drīzumā tiks noņemta. Šī izvēlne ir pagaidu, uz iepazīšanās periodu.
@eklase Izglītos sociālos pedagogus, lai mazinātu bērnu iesaisti bīstamajās spēlēs https://t.co/bykXGviHMO https://t.co/5TNaiuk0HB
@eklase “Latvijas skolas soma” sniegs skolēniem iespēju pieredzēt Latviju https://t.co/wlaiCZrqQ9 @ChaulaTV https://t.co/xBZCorRvGt
@eklase @ingussjk Labdien! Lūdzu, atsūtiet mums šeit DM (direct message) savu vārdu un telefona nr., palīdzēsim Jums atrisināt problēmu!
@eklase Piesakies Vītolu fonda administrētajām stipendijām līdz 1.martam! https://t.co/8Qrr3LLV1v https://t.co/3owJPzwdto
@eklase Izglītības reforma: Pazudis arodskolā https://t.co/HWT66PWMjL @Re:@rebaltica https://t.co/uTbjOYIvJT
@eklase @martinsleitass Labdien! Paldies par informāciju! Kļūme ir novērsta. Vai izdodas apskatīt nepieciešamo informāciju?
@eklase Izglītības reforma: Optimizācija caur asarām https://t.co/f7lhVgwY5V @rebaltica https://t.co/p5dslnRYTK
@eklase Jaunā skola: Apvērsums izglītības sistēmā https://t.co/bfgOQtMsOx @rebaltica https://t.co/1FBFO8FObN