Kā sevi pasargāt digitālajā laikmetā?


 
123 19.09.2017. 12:59
Jautajums! Kāpēc maksa par pakalpojumu pieauga?
1 : 0
 Novērtē

ki 17.09.2017. 22:14
Nu ja tu esi kaut kāds Pēteris no 5 a klases diez vai kādam ir vajadzīga tava parole...
2 : 0
 Novērtē

Sulīgā Anda 16.09.2017. 16:11
Dārgie tautieši, es jūs aicinu nebaidīties, bet pretoties vergturiem un kangariem! Tikai vienota tauta ir spēks! Pavisam nesen Latvijā notika simtslatnieku programma, cilvēki pat ar maziem bērniem saņēma sākumā 138,89€ un vēlāk 111,11€ par pilnu slodzi. Valsts pieņēma šādu projektu. Es pieprasīšu, lai iesaistītajām personām valsts atmaksā atņemto naudu! Cīnisimies! Cīņa! Es nodirsīšu Latviju internetā, tik ilgi, kamēr valsts man atmaksās parādu! ®Skolnieciņš
0 : 1
 Novērtē

qxttpbwb 21.05.2017. 22:17
1
7 : 11
 Novērtē

Godigs cilveks 15.05.2017. 21:29
Manuprat pasargat sevi vajag obligati - gan tur? kur to izdarit var? gan ari kur pie tas realitates tikai jacensas. Vairakiem cilvekiem datorzinasanos limenis - ir tikai ka to ieslegt? ta pec virtualaja vide tiem ir gruti orienteties un veikt darbibas/ Gan ari no e-klases puses ir obligati japavada seminarus skolotajiem? par uzvedibu interneta!
13 : 14
 Novērtē

Ēdelweiss 12.05.2017. 10:40
Pati šitā e-klase ir prettiesisks latvijā valdošo politmafijas klanu un to kloākas Saeima šantāžas , izspiešanas un vecāku tiesību parkāpšanas sistēma...!!!!
6 : 26
 Novērtē

Mamma 11.05.2017. 19:12
Raksta virsraksts jau liecina, ka kādam jau IR bail un nu tad ir jāpiesargājas. No kā? Jūs esat tik svarīga persona? Uz Jūsu datora glabājas valsts noslēpums? Jāsaprot sākumā, kāda figūra uz šaha galdiņa Jūs esat un tad iemāciet saviem bērniem, ka - internets ir publiska vide un punkts. Nedarīt tur to, ko nedarītu citu svešu cilvēku klātbūtnē. Vislielākās bailes jau ir no nezināšanas un tas internets ir viena traki nezināma lieta tādam vidējam postpadomju pilsonim, kāda esam lielākā daļa - šodienas vecāki.
12 : 14
 Novērtē

Puika 10.05.2017. 16:20
Es eju 6 klase un daudz lietoju telefonu, ja skola aizliegtu telefonus, tad butu daudz vairak kautiņi un skolēni vairak stridetos ar skolotajiem. Es lietoju telefonu, un tad es nomierinos par macibam. Telefons lauj aizmirst par macibam, kuras lielaka dala nau vajadzigas, un skolotajas nespej izskaidrot kadel tas ir vajadzigas dzive.
15 : 24
 Novērtē

Kāds ļaundaris 08.05.2017. 19:17
@ists cilveksTor tikai enkriptos tavu ip, lai ir grutak noteikt tavu atrasanās vietu( to izmantot vajadzētu tikai deep webā nevis, lai sedētu draugiem.lv vai skatitos youtube.com/funfacetv)VPN dara to pašu ko Tor (sīpols)Internets ir visu pasaules tīklu kopums. neatkarīgi no tā kādu browseri tu izmanto, tas tik un tā ir vienkārši internetsProfilus var uzlauzt bez paroļu minēšanas, piemēram, es varu ielādēt kādā publiskā datorā keylogger un redzēt pilnīgi visu, kas ir uzrakstīts uz tastatūras.Lai izvarītos no sava profila uzlaušanas lūdzu izmantot tikai personīgus wi-fi tīklus, un nekad neiet savos sociālajos tīklos caur publiskiem datoriem. labāk visus savus sociālos tīklus apmeklēt mājās pie sava personālā datora.
20 : 21
 Novērtē

Flabertarmelīns 25.04.2017. 00:11
Jāuzvelk digitālā uzmava
20 : 25
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase