Kā sevi pasargāt digitālajā laikmetā?


 
Reiz_sen_senos_laikos 28.03.2017. 20:05
Aizmirsu pieminēt to, ka bērnu tuvumā arī vecākiem nevajadzētu izmantot mobilās ierīces, jo kā zināms, bērni ne tikai valodu iemācās no vecākiem, bet arī atkārto vecāku darbības. Tātad nevar nosodīt tikai bērnus par mobilo ierīču izmantošanu. Kad es biju jaunāka "draugiem.lv" pieteicos tikai tādēļ, ka ar klasi varētu piedalīties konkursā.Es ļoti cienu vecākus kuri ņem vērā manus un dažādus ģimenes psihologu ieteikumus.:D
1 : 0
 Novērtē

Reiz_sen_senos_laikos 28.03.2017. 19:58
Manuprāt, vienkārši jāizslēdz domas par mobilajām ierīcēm un jācenšas nodarbināt bērnu ar kaut ko citu (piem. tautas dejas, modernās dejas, mūzikas skola u.tml.).Noteikti nevajag bērnam "dāvināt" podziņu telefonu, jo pēc savas pieredzes zinu, ka citi skolēni var nekaunīgi izsmiet bērnu.Nekad arī necentieties bērnu lamāt vai bārt par to, ka viņš visu vakaru izmanto mobilās ierīces, bet gan centieties viņu nodarbināt savādāk (piem. gatavot, spēlēt GALDA spēles ģimenes lokā).
1 : 0
 Novērtē

amēlija 26.03.2017. 23:23
OK?!
1 : 1
 Novērtē

ists cilveks 07.01.2017. 18:24
ja paroles nebuta laila123 tad nevajadzetu mainit katru menesi!Ari var izmantot Tor nevis chromi un VPN nevis vnk internetuun cilveki "nehako" tavu paroli vini vienkashi uzmin TO!
12 : 15
 Novērtē

Jusis 30.12.2016. 18:38
Jānorobežojas ar Windows 95 un internet explorer.
12 : 19
 Novērtē

Adata 17.12.2016. 22:17
Nemaksāt Latvenergo rēķinus;D:D
26 : 16
 Novērtē

maruta 09.12.2016. 04:17
tagd , kad skolas bus skolotaji ar sirdi , nevis kretini , kas piespiez neapzinati skatities telefona nevis uz viniem . sen vecakiem vajadzetu apvienoties un lugt ministriju ,. lai izverte pedagogu cilveciskas ipasibas nevis tur runajot , bet KARTIGA TESTA UN VEL IZIET PSIHIATRA KARTIGU PARBAUDI, JO daudzi pedagogi inteligenti pazemo bernus un tapec berni komunice ar telefonu ,datoru, jo ilgs dzives posma tiek pavadits skola .
21 : 36
 Novērtē

Ilze 06.12.2016. 17:17
Viss vienkāršākais veid kā sevi pasargāt ir nereģistrēties visos sociālajos portālos pēc kārtas.Visiem draugiem, radiem un paziņām ir mob. tālruņa numurs, var sazvanīties vai sarakstīties. Sociālie tīkli ir mūsu personīgā brīvā laiks "zagļi"!
26 : 23
 Novērtē

Ina 04.12.2016. 16:47
...nemaksaat Latvenergo reekinus :D
22 : 21
 Novērtē

Eee 26.11.2016. 14:54
Labi
22 : 27
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @AgitaMace Labdien! Vajadzība pēc aplikācijas skolotājiem ir saprotama. Pagaidām realizācijas termiņu vēl nevaram prognozēt.
@eklase @JansonsM Labdien! Lūdzam mums DM iesūtī savu telefona numuru, lai varam apskatīt profila informāciju un rast risinājumu.
@eklase @JAMikdiena Veikti labojumi. Vai pēc aplikācijas versijas atjaunināšanas pielikumu problēma atkārtojas? Pasta problēmas risināsim.
@eklase @JansonsM Labdien! Veikti labojumi. Vai pēc aplikācijas versijas atjauninājuma uzstādīšanas problēma atkārtojas?
@eklase @JansonsM Labdien! Šobrīd saskaramies ar problēmu pielikumu atvēršanu tieši Android aplikācijā. Centīsimies prob. novērst tuvāko dienu laikā
@eklase @Madara54321 Labdien! Lūdzu, atsūtiet mums šeit DM (direct message) savu vārdu un telefona nr., pieslēgsim Jums Jauno versiju!
@eklase @laacz Labdien! Skolēnu izvēlni vecākiem un skolēniem ar vienu iestādi drīzumā tiks noņemta. Šī izvēlne ir pagaidu, uz iepazīšanās periodu.
@eklase Izglītos sociālos pedagogus, lai mazinātu bērnu iesaisti bīstamajās spēlēs https://t.co/bykXGviHMO https://t.co/5TNaiuk0HB
@eklase “Latvijas skolas soma” sniegs skolēniem iespēju pieredzēt Latviju https://t.co/wlaiCZrqQ9 @ChaulaTV https://t.co/xBZCorRvGt
@eklase @ingussjk Labdien! Lūdzu, atsūtiet mums šeit DM (direct message) savu vārdu un telefona nr., palīdzēsim Jums atrisināt problēmu!
@eklase Piesakies Vītolu fonda administrētajām stipendijām līdz 1.martam! https://t.co/8Qrr3LLV1v https://t.co/3owJPzwdto
@eklase Izglītības reforma: Pazudis arodskolā https://t.co/HWT66PWMjL @Re:@rebaltica https://t.co/uTbjOYIvJT
@eklase @martinsleitass Labdien! Paldies par informāciju! Kļūme ir novērsta. Vai izdodas apskatīt nepieciešamo informāciju?
@eklase Izglītības reforma: Optimizācija caur asarām https://t.co/f7lhVgwY5V @rebaltica https://t.co/p5dslnRYTK
@eklase Jaunā skola: Apvērsums izglītības sistēmā https://t.co/bfgOQtMsOx @rebaltica https://t.co/1FBFO8FObN