Kā sevi pasargāt digitālajā laikmetā?


 
Nika 15.11.2016. 14:30
Vieglākais veids psargāties no digitālā laikmeta, ir nomainīt skariņjūtīgo telefonu uz pogu telefonu, gan sev ga savam bērnam. tas patiešām palīdz, jo bērnam nav intereses spēlēt telefonu un viņš tad censas nodarboties ar kaut ko citu.
36 : 31
 Novērtē

Lācis 08.11.2016. 13:43
Jā, bet tā jau ir tāda lielāka problēma. Būtu labi, ja pievērstu uzmanību tām obligātajām ikdienas lietiņām, no kurām nākas ciest daudz biežāk. Proti, neatstāt atvērtas savas interneta vietnes, kamēr esi ielogojies, nedot citiem savu telefonu, ja zini, ka ir tur kas tāds, ko nevajadzētu redzēt (jaunieši šajā ziņā vienkārši ir īpaši nežēlīgi) un, protams, - PAROLES.
35 : 15
 Novērtē

Aija 08.11.2016. 13:41
Mani vienmēr pārsteigusi tā "atzīmēšanās" dažādās vietās - tas taču patiešām nav droši, sevišķi, ja atzīmē, ka, piemēram, visa ģimene dodas brīvdienās. Skaidrs, ka zagļi vai nelabvēļi var sarosīties!
31 : 24
 Novērtē

Svarīgi 01.11.2016. 15:48
Lai vecāki patiešām arī parādītu saviem bērniem šīs lietas. Nolasiet viņiem vai aizsūtiet, lai paši izlasa. Jo viņi paši īpaši par drošību neinteresējas, kamēr nenotiek incidents. Tad jau ir par vēlu. Un tā 95% gadījumu.
26 : 18
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @AgitaMace Labdien! Vajadzība pēc aplikācijas skolotājiem ir saprotama. Pagaidām realizācijas termiņu vēl nevaram prognozēt.
@eklase @JansonsM Labdien! Lūdzam mums DM iesūtī savu telefona numuru, lai varam apskatīt profila informāciju un rast risinājumu.
@eklase @JAMikdiena Veikti labojumi. Vai pēc aplikācijas versijas atjaunināšanas pielikumu problēma atkārtojas? Pasta problēmas risināsim.
@eklase @JansonsM Labdien! Veikti labojumi. Vai pēc aplikācijas versijas atjauninājuma uzstādīšanas problēma atkārtojas?
@eklase @JansonsM Labdien! Šobrīd saskaramies ar problēmu pielikumu atvēršanu tieši Android aplikācijā. Centīsimies prob. novērst tuvāko dienu laikā
@eklase @Madara54321 Labdien! Lūdzu, atsūtiet mums šeit DM (direct message) savu vārdu un telefona nr., pieslēgsim Jums Jauno versiju!
@eklase @laacz Labdien! Skolēnu izvēlni vecākiem un skolēniem ar vienu iestādi drīzumā tiks noņemta. Šī izvēlne ir pagaidu, uz iepazīšanās periodu.
@eklase Izglītos sociālos pedagogus, lai mazinātu bērnu iesaisti bīstamajās spēlēs https://t.co/bykXGviHMO https://t.co/5TNaiuk0HB
@eklase “Latvijas skolas soma” sniegs skolēniem iespēju pieredzēt Latviju https://t.co/wlaiCZrqQ9 @ChaulaTV https://t.co/xBZCorRvGt
@eklase @ingussjk Labdien! Lūdzu, atsūtiet mums šeit DM (direct message) savu vārdu un telefona nr., palīdzēsim Jums atrisināt problēmu!
@eklase Piesakies Vītolu fonda administrētajām stipendijām līdz 1.martam! https://t.co/8Qrr3LLV1v https://t.co/3owJPzwdto
@eklase Izglītības reforma: Pazudis arodskolā https://t.co/HWT66PWMjL @Re:@rebaltica https://t.co/uTbjOYIvJT
@eklase @martinsleitass Labdien! Paldies par informāciju! Kļūme ir novērsta. Vai izdodas apskatīt nepieciešamo informāciju?
@eklase Izglītības reforma: Optimizācija caur asarām https://t.co/f7lhVgwY5V @rebaltica https://t.co/p5dslnRYTK
@eklase Jaunā skola: Apvērsums izglītības sistēmā https://t.co/bfgOQtMsOx @rebaltica https://t.co/1FBFO8FObN